2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جواب میده واقعا؟؟ 

اره صد درصد ..من خودم .خوردم بعد چهل زایمان خونریزی داشتم ..دو یه بار خوردم تموم شد ...از عطاری بگیر اگه وقت داری خودت درست کن بهتره

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2740
اره صد درصد ..من خودم .خوردم بعد چهل زایمان خونریزی داشتم ..دو یه بار خوردم تموم شد ...از عطاری بگیر ...

چجوری باید درست کنم 

من‌از‌تو‌به‌غصه‌رسیدم‌تو‌از‌من‌به‌چی ؟!🙂                      

عدس رو قشنگ پودر کن بعد با حرارت کن تفت بده همش هم بزن تا رنگش عوض بشه و یکم بچش طعم خام نده ..سرد که شد دو سه قاشق با آب بخور ..روزی دوبار تمامه ....

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
عدس رو قشنگ پودر کن بعد با حرارت کن تفت بده همش هم بزن تا رنگش عوض بشه و یکم بچش طعم خام نده ..سرد ک ...

مرسی عزیزم لطف کردی 💓💓💓

مرسی عزیزم لطف کردی 💓💓💓

خواهش میکنم حتما درست کن بخور ..عالیه درجا خوب میشی..من دوبار خوردم 

خواهش میکنم حتما درست کن بخور ..عالیه درجا خوب میشی..من دوبار خوردم 

حالا خونه نامزدم اینام عدس تموم کردن باید برم خونمون درست کنم🥲😔

حالا خونه نامزدم اینام عدس تموم کردن باید برم خونمون درست کنم🥲😔

اشکال نداره..بعد درست کن ...دکتر هم برو بعد