2737
2734
عنوان

بیاید ببینید دانش آموزان چی گفتن😂

217 بازدید | 16 پست

من معلم ورزشم تو یه مدرسه دولتی حق التدریسیم بعد یه معلم تاریخ هست حدودا۵۶سال سن داره من۲۲سال چند بار شنیدم پیش مدیر و معاون گله کرده که چرا یه معلم ورزش بی تجربه و بی سابقه باید اینجا باشه کار که نمیکنه حقوق میگیره یبارم بهم تیکه انداخت چند روز پیش یه حرفی پیش اومد بعد بچه ها گفتن خانوم خانم کریمی هم همین حرفو میزد می‌گفت معلم ورزشا کارشون راحته کار نمیکنن حقوق میگیرن😐من گفتم خانوم تاریختون چه جوری درس میده گفتن  والا فقط حرف میزنه میشینه داستان زندگی فامیلاشونو تعریف می‌کنه تا الآنم ۱۰تا درس عقبیم بعد عصبی شده گفته منم میخام بشینم پامو بندازم رو پام ازین به بعد شما باید بیاید درس بدین 😂گفتم باهاش کنار بیاید بنده خدا سنی ازش گذشته میخاد بازنشسته بشه گفتن ما خسته شدیم ازش گفتم دانش آموز جماعت همینه سر کلاس من غیبت ایشونو میکنید سر کلاس اون غیب منو همه خندیدن😂

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زمانی که مدرسه میرفتم معلم‌ها از اونایی که با نهضت اومده بودن بدشون میومد 

ولی یه معلم فوق برنامه شیمی آقا داشتیم اصلا نمیزاشت اسم معلم مدرسه رو بیاریم میگفت غیبته

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2740
اینجا بعصی ادماش معلمارو میخورن😂منم خوردن .تاپیکامو گزارش میزنن  هزار تا برچسب هم ب من میچسبو ...

بله کاملا درسته

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
2706