2737
2739

رابطه ای نداریم 

من فقط دوبار دیدمشون هر بار هم به خاطر بحث بوده🤦🏻‍♀️😂

همسرم بیشتر از 12 سال هست که باهاشون قطع رابطه کرده

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
رابطه ای نداریم  من فقط دوبار دیدمشون هر بار هم به خاطر بحث بوده🤦🏻‍♀️😂 همسرم بیشتر از 12 س ...

چه شانسی داری خدایی 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی با پدرش ؟

اره 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2738
خواهر برادراش چی

با اونا اوکی هستیم و مشکلی نداریم 

همونا هم با پدرشون قطع ارتباط کردن 

دنبال زن میگرده ولی هنوز پیدا نکرده. خواهرشوهرم کوچیکه اجازه نمیده باباش زن بگیره. من فقط دعا میکنم زودتر زن بگیره بلکه بچه دار بشن شاید دختر منم یه عمه یا عموی درست و حسابی پیدا کرد

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
دنبال میراث خور اضافی میگردی؟

من اصلا چشمم دنبال ارث و میراث اینا نیست.پدرشوهرم دخترای خوبی نداره .الان احتیاج به همدم داره. بنده خدا اصلا زندگی نکرده همش مریض داری میکرده

[QUOTE=336681389]دنبال زن میگرده ولی هنوز پیدا نکرده. خواهرشوهرم کوچیکه اجازه نمیده باباش زن بگیره. ...

میخواد اینا دلی راضی باشن. اینم ۱۳سالشه میگه چندسال دیگه بگیر که من بزرگ شده باشم

2706