2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر دوست داشتیم پسر شد ایندفعه گفتم بدرک هر چی شد دختر شد😁😁😍😍

منم😂

اصلا باورم نمیشد دختر دار بشم🥲

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
دقیقا کاش خدا اذیت نکنه همونی که تو دلمونه بشه

به نظرم خدا صلاح هرکسی روبهتر میدونه،خوانواده ای رومیشناسم که مرده عاشق پسر بود،زنه ۵تا دختر زایید،همش حرف وسرکوفت شنید،ششمی رو بارداشد هزارتا کارکرد سقط بشه ازدست اینکه یه وقت دخترنباشه مرده طلاقش بده که زد وپسر شد وبچه موند،دخترهاهمه شوهرکردن وسرزندگیشونن وبرای خوانوادشون همه کاری میکنن،پسره ۳۰ سالشه وهنوز ازدواج نکرده چون هیچ کاری بلد نیست،فقط میخوره ومیخوابه وطلبکاره،یه مدتم تیمارستان بستری بود ازبس همه چیو میشکوند وداد وهوارمیکرد،هرروزم داره بدتر میشه،پدرش میگه کاش این یکی هم دختر میشد😔

اوناازخدا پسر زوری گرفتن نتیجش شد این

شما هم انشاا...خدابه صلاحش براتون پسر بخواد وبه آرزوتون برسین🙏🥰

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️ 
2728
خب میگی یکی میخوام ،میگم همچین امکانی هم هست که پوچ کنن برات  اون رو سالمه ،اما ما  خا ...

والا نمیتونم دوتارو همزمان نگه دارم😁 شوهرم کمک نمیکنه بقیه هم همه تو زندگی خودشون مشغولن به پرستارم میترسم اعتماد کنم با بدبختی بچه دار بشم اونم بلایی سرش بیاره. فعلا یدونه خدا پسر بده بقیش خدا بزرگه

هیاهوی بسیار برای هیچ ....
به نظرم خدا صلاح هرکسی روبهتر میدونه،خوانواده ای رومیشناسم که مرده عاشق پسر بود،زنه ۵تا دختر زایید،ه ...

دقیقا فکر اینجاشم کردم طرف رفته معتاد شده رفته خودکشی کرده رفته یه زن ۱۰ ۱۵ سال بزرگتر از خودشو اورده تو چه وضعی. واسه همین 

خب ۴۵ بده ای وی اف همراه تعیین جنسیت کن

ای وی اف هم بگیر نگیر داره یهو نگرفت.

اگه بار اول میگرفت قطعی و صد درصدی که خوب بود 

توبه کردم از زدن بی بی چک اما توبه میشکنم هر بار باامید.خدا خودت گفتی ناامید نشو.پس جواب بده🥲
2740
ای وی اف هم بگیر نگیر داره یهو نگرفت. اگه بار اول میگرفت قطعی و صد درصدی که خوب بود 

اخه اینجوری که خیلیا بچه دار نمیشن پس. هربار ۴۰ تومن بده ای وی اف مثلا سه بار نگیره خونش خراب میشه دیگه😐

اره اما فقط بار اول هزینه داره ،بار اول نشد ،شانس های بعدیت دیگه هزینه خاصی نداره

جدا ؟من نمیدونستم. اینجوری که خیلی خوبه ..🌹

توبه کردم از زدن بی بی چک اما توبه میشکنم هر بار باامید.خدا خودت گفتی ناامید نشو.پس جواب بده🥲
اره اما فقط بار اول هزینه داره ،بار اول نشد ،شانس های بعدیت دیگه هزینه خاصی نداره

یعنی دفعات بعدی فقط هزینه انتقال رو میگیرن؟

اون هزینه اول واسه تشکیل و فریز جنین هاست؟

جدا ؟من نمیدونستم. اینجوری که خیلی خوبه ..🌹

اره همون تخمک کشی اولش خیلی هزینه داره بعد باید بیبینی چند تا جنین تشکیل میشن اینم به شانس و کیفیتشون بستگی داره 

نرمالش هفت تا ده تا جنینه 

دیگه هزینه خاصی نداره ،یه بار دو تاشو انتقال میدی ،که دیگه هر چی خدا بخواد 

خیلی ها بقیه جنیناشون رو اهدا میکنن بعدش که نتیجه دیدن

هزینه فریز سالانه هست ،زیاد نیست 

ممنون عزیزم از توضیحاتت.🌺🌹🌺❤️

فک نکنم منم بااین اوضاعم طبیعی یا با ای یو ای باردارشم. اگه برمم تعیین جنسیت نمیکنم. فقط میگم یه جین سالم و خوشگلشو انتقال بدین 😭

س..س کردیم😑

همه ی زن و شوهرا اینو انجام میدن 

چیز عجیبی نیس ک شما میگیش

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2706