2737
2734
بنظرت کی باردلر میشم؟

امسال میشی آخرای پاییز

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم غصه نخور خدا به موقعش میده ..خداروشکر کن که بدنت سالمه و میتونی باردار بشی حالا چند ماه اینور ...

پریودم نامنظمه چندماهم دکتر رفتم بی فایده بود فقط سر موعد پریود میشدم که اونم بخاطر داروهای هورمونی بود همش امپول و قرص و استرس

نمیدونم خدا کی بهم در این مورد نگاه میکنه

پریودم نامنظمه چندماهم دکتر رفتم بی فایده بود فقط سر موعد پریود میشدم که اونم بخاطر داروهای هورمونی ...

حتما جوابتو میده فقط سعی کن یع مدت توو اقدامات نسبت بهش بیخیال باشی و بهش فکر نکنی .بیشتر جواب میگیری

2740
اولا ک ۵ روز به موعد نشون نمیده اگرم باشه  دوما اصلا به علائم توجه نکن منم مثل تو منتظرم ولی ت ...

یک سال و نیمه اصلا نمیتونم حواسمو پرت کنم پریودمم نامنظمه یعنی خیلی شرایطم استرس زاعه

عزیزم چن روز بعد از پریودی دوباره اقدام کن ایدفه جواب میگیری ب امید خدا

امید به خدا 

ممنونم ازت 

پری هم نیومده هنوز اصابم داغونه

توبه کردم از زدن بی بی چک اما توبه میشکنم هر بار باامید.خدا خودت گفتی ناامید نشو.پس جواب بده🥲

عزیزم بنظرم زود زدی میگن بهتره بعداز موعد باشه.من امروز موعدمه ۳روزه درد دارم تخمدونام دردمیکنه کمر درد دارم وبنظرم تو هاله سینه هام چندتا دون اضافه شده الانم ترشح دارم یعنی زیاد نیست دست میزنم واژنم خیس میشه والانم درد پری دارم اما دلشو ندارم بی بی بزنم گذاشتم فردا پسفردا.تورو خدا برام دعا کنین دوستان من خیلی ساله منتظرم و ۳تا سقط داشتم. عزیزم بزار بعد از موعدت ایشالا نی نی میاد تودلت.🥰

یک سال و نیمه اصلا نمیتونم حواسمو پرت کنم پریودمم نامنظمه یعنی خیلی شرایطم استرس زاعه

کلا نامنظم بودی یا تو اقدام نامنظم شد؟

من منظم بودم نهایت یه روز 

ولی موقع اقدام نامنظم شدم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2706