2733
2734

مطمئنم ب زودی باردار میشی ب این روزات میخندی

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️

من تو ام یا تو منی...

منم تو وضعیت تو ام . بی بی چک منفی دیدم و فردا موعدمه..

نمیدونم چرا اینجوریه ..🥹🥹

توبه کردم از زدن بی بی چک اما توبه میشکنم هر بار باامید.خدا خودت گفتی ناامید نشو.پس جواب بده🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مم چی؟ بنظرت باردادم؟ من موعدم بوده دوروز پیش ولی هنوز پریود نشدم. بی بی چک منفی بود میگن زود زدی. ۳ ...

نه فکر نمی‌کنم ی چندروز دیگ صبر کن 

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️
2738

اولا ک ۵ روز به موعد نشون نمیده اگرم باشه 

دوما اصلا به علائم توجه نکن منم مثل تو منتظرم ولی توجه نمیکنم اتفاقا منتظر پریود هستم هرماه

سوما توکلت به خدا باشه چندوقته اقدامی

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
امیدوارم یه سال و نیمه چشمم به انتظار خشک شد

بیخیالشو خودتو با ی کاری سرگرم کن ببین وقتی ک انتظارشو نداشتی باردار شدی خدا بزرگه غصه نخور عزیزکم

2706