2733
2739

بیست روز عقد کرده بودم ، رفتیم خونه پدرشوهرم یبار تعارف کردم به خواهر شوهرم که کمکش کنم تو‌شستن ظرف ، بار دوم قبول کرد که آب بکشم ظرفارو 🤣 تعجب کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نرفتم تا حالا خونشون 

خونه خواهرشوهرم که میرم سفر انداختن ظرف شستن کمکش میکنم حتما 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2728

الان که دیگه ماشین ظرفشویی هس

ولی قبلا نداشتیم من میشستم ی زنداداشم اب میکشید اونیکی غذا جا ب جا میکرد همراه مامانم

سفره هم داداشام جمع میکنن 

بنظرم گارد نداشته باش رو دوتا ظرف

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2740

خب ازتون کم نمیاد که کمک کنین عه

مگه رستوران میرید که دس ب سیاه و سفید نمیخاین بزنین

خواهرشوهر بدبخت نمیتونه هم آشپزی کنه هم ظرفای شامو تنهایی بشوره

پ.ن:یک عدد خواهرشوهر زخم خورده هستم بهم بتوپید گریه میکنم😞

ظرف شستن که یه چیز خیلی خیلی عادیه 

من از دانشگاه کلاسم تموم میشد میرفتم اونجا اول یه خروار ظرف تو سینک بود میشستم بعدش جارو برقی بعدش شام درست کیکردم و سفره بنداز و ظرفارو بشور و….. روزای دم عید هم خونه تکونی و گردگیری و،،، مهمونیاشون هم برا ۴۰-۵۰نفر من غذا درست میکردم 

خیلی پرتوقع شده بودن وبازم ناراضی بودن 

منم الان دیگه کات کردم دیگه نمیرم خدمات بدم  اوناهم دعوت نمیکنن مگه ۶ ماه یه بار

خب ببین اشتباه کردی ، پس حق بده تعجب کنم

من خیلی سرویس میدادم 

ولی ظرف شستن دیگه آدم خونه غزیبه هم بره باید کمک کنه برا ظرفا 

کمک کنید به اندازه 

نشستن ظرف هم به نظرم بی احترامیه

بستگی به طرفتون داره اگر قدرشناسن هرچقدر خوبی کنید جایی نمیره بعدا براتون جبران میکنن

من خودم با اینکه جوونم اگه ببیینم عروسی خونه مادرشوهررظرف نشوره اصلا خوشم نمیاد اوناهم گناه نکردن که باید کمک کرد