2737
2739

خواهر شوهرمو دخترش پدر منو درآوردن،سر بچه ی اولم همینکه فهمیدن پسره کلا تغییر کردن،میگفتن خدا هرکیو بخواد تنبیه کنه بهش پسر میده😑دامادش علنی می‌گفت من فقط پسر دوست دارم،دخترش نامزد بود،فقط چون دامادش گفته بود به به پسره با من لج شده بودن،سر دومی هم اومدن نمک ریختن رو سرم ک نتیجه شد دختر،همین مادرو دختر میگفتن لیاقت هرکسی نیست پشت سر هم پسر بیاره😑شوهرم گفت تو خواب دیدم دوتا پسر دارم،خواهرش مسخره ش کرد گفت بشین خدا بهت بده😑

دیروز جواب سونوی دخترش اومد،بچه دختره،طوری ناراحتن ک انگار عزیزشون فوت کرده😑

یکی هم جاریم،سر بچه ی اولم س ماهگی رفتم سونو گفتن جنسیت مشخص نیست ،مادرشوهرم بشدت پسرپرسته،خیلی عصبی شد ،گفت چرا معلوم نیست ،جاریم گفت حتما دختره ولی بهت نگفتن 😑 می‌گفت من رفتم چکاپ دکتر گفت تو فقط پسر میاری،مامان جون ناراحت نباش نسلتون از سمت ماس😑حالا انگار پدر شوهرم جومونگه،خلاصه بچه ی دومش دختر شد،طوری ناراحت شد ک بخاطر نتیجه ی سونو بلافاصله فشارش رفت بالا بستری شد😑

کلا خیلی عجیبن

مامانم وقتی برای من باردار بوده مامان بزرگش گفته نگران نباش ایشالا بچه بعدی دختر میشه و  سری اول سونو گفته بود شاید دختر بوده بهت نگفتن جنسیت رو

خیلی پسر دوست بوده و من بخاطر حرفای مامان بزرگ مامانم به مامان بزرگ خودم الان خاله ندارم چون وقتی مامان بزرگم باردار بوده بلاهایی سرش میاره که به دنیا نیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خواهرهای شوهرم خدارو شکر اینجوری نیست با اینکه هر کدوم دوتا دختر دارن من یه دختر دارم یه پسر

ولی جاری کوچیکم خیلی بیشعوره وقتی پسرم دنیا اومد همش دخترهای خواهر شوهرم بغل می‌کرد می گفت پسر چیه اخه فقط دختر خوبه 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
من خواهرهای شوهرم خدارو شکر اینجوری نیست با اینکه هر کدوم دوتا دختر دارن من یه دختر دارم یه پسر ولی ...

اینم رو مخمه،همش میگن پسر چیه دختره ک میمونه،منم گفتم والا تا حالا ندیدم برا مادرتون کاری کنین،هر دختری کاربردی نیست 

خواهرشوهرم 

فقط میگفت کاش پسر باشه  ما پسر دوستیم از دختر بدم میا

بیچاره فلانی ک دختر داره پسر نداره 

اونی ک پسر نداره فلانه ....جلو شوهرم😐  آنقدر اعصابم بهم ریخته بود تا سونو مشخص بشه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

من جاری باهم باردار بدیم میگفت من مامانم پسرزاست منم بچم پسره تو دخترزایی چون من یه آبجی دارم اون نداره

همه جا هم اینو میگفت بعد برعکس شد ولی تا موقع زایمان درمورد جنسیت بچش حرف نمیزد انقد که براش گرون تموم شد حتی سیسمونی رنگ. صورتی خریده بودن برداشته بود با ملافه روشونو پوشونده بود 😐

2738