2737
2739

رابطمون خیلیی سرد شده

میخام کات کنم نمیزاره

درسته سرش شلوغه ولی منم آدمم خب

چیکار کنم؟ چ برخوردی داشته باشم

چطوری بفهمم هنو مث قبل دوسم داره یا نه

کاربری دست سه نفر :)))

اگر قبلا تو تلاش خودتو کردی 

الان هیچی پیام نده 

دو حالت داره 

کلا پیام نمیده و کات میشه 

پیام میده و کات میکنی

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر قبلا تو تلاش خودتو کردی  الان هیچی پیام نده  دو حالت داره  کلا پیام نمیده و کا ...

هیچوقت نشده من اولین بار پیام بدم

همیشه خودش میگ سرم خلوت بشه بت پیام میدم

اینجوری خیلی اذیتم ک سالی یبار پیداش میشه

منم دقیقا مثل تو  ببین توبدترکن اصلاادم حسابش نکن مگ بیکاری وقتتو واسه آدمی بزاری ک وجودشو حس ...

واییی خیلی بده

تازه من قهر کنم میاد تو کوچمون تو ماشین میشنیه اهنگ گوش میده

ولی خب منم اذیتم حس میکنم رابطمون خیلی سرد شده

هیچوقت نشده من اولین بار پیام بدم همیشه خودش میگ سرم خلوت بشه بت پیام میدم اینجوری خیلی اذیتم ک سا ...

یعنی چی هیچوقت نشده شما پیام بدی؟😐این که دیگه رابطه نیست 

پیام بده و خیلی عادی برخورد کن 

حالشو بپرس و اینا 

اگر بازم تکرار کرد جدا شو 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
یعنی چی هیچوقت نشده شما پیام بدی؟😐این که دیگه رابطه نیست  پیام بده و خیلی عادی برخورد کن  ...

گلم میگ خودم سرم خلوت شه بت پیام میدم و ب همین دلیل من اول پیام نمیدم تا خودش بده

2738
گلم میگ خودم سرم خلوت شه بت پیام میدم و ب همین دلیل من اول پیام نمیدم تا خودش بده

خب بگه!شما چرا قبول کردی؟