2733
2734

خواستگارم میگه چقدر صبر کنم بابات جواب مثبت بده 

چجوری بهش محترمانه بگم مثلا در این مدت زمان بابام جواب میده 

ولی تو این مدت دنبال کیس های دیگه ام باش

چجوری محترمانه جمله بندی کنم کلافه شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😐😐😐😐

چرا فک میکنی حتما باید بگی؟

ینی چی درحین اینکه باتوعه بره دنبال بهتر از توام باشه؟

مغز ادم سوت میکشه از دست شماها .

زنی طرف اینقد ظعف داره ک دوروز نمیتونه پات صبر کنه و  میخواد تا جواب منفی دادی بره سریع خاستگاری کس دیگه؟

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️
2738
😐😐😐😐 چرا فک میکنی حتما باید بگی؟ ینی چی درحین اینکه باتوعه بره دنبال بهتر از توام باشه؟ مغز ا ...

با من که نیست فقط رابطه خواستگاری

الانم چند ساله میدونه هم بابام معلوم نیست 

نمیخوام عمرش هدر بره 

با من که نیست فقط رابطه خواستگاری الانم چند ساله میدونه هم بابام معلوم نیست  نمیخوام عمرش هدر ...

خب ردش کن بره 

یا باباتو مجبور کن زودتر جوابشو بگه 

فقط خاهشنا اون درخواست احمقانه رو نکن ازش

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️