2733
2739
عنوان

درمان فکر و خیال زیاد چیه

92 بازدید | 15 پست

خیییییلی خییییلی فکر میکنم

اصلا عملگرا نیستم خیییلی بیش از حد دیگه فکر میکنم به مرحله عمل که می رسم کلا سست میشم و بی انگیزه خییییلی هم ترس از نتیجه و شکست دارم

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سردی مغز باعث فکروخیال زیادمیشه

غلبه بلغم باعث بی انگیزگی

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون
2731
سردی مغز باعث فکروخیال زیادمیشه غلبه بلغم باعث بی انگیزگی

باید چیکار کنم

خیییییلی بی انگیزه ام و تنبل و فوق العاده زیاد فکر و خیال میکنم تمرکز ندارم از درس هم باز شدم

تا حالا اورتینکری کردی ببینی تو چند هیچ از بقیه جلویی؟ پس ناامید نباش میتونی 

ووالا اصلا جلو نیسم کلیییی هم عقبم از زندگی باز شدم همش فکر و خیال

2740
باید چیکار کنم خیییییلی بی انگیزه ام و تنبل و فوق العاده زیاد فکر و خیال میکنم تمرکز ندارم از درس ه ...

از سردیجات مثل برنج ماکارونی کنسرو فست فود و... پرهیزکنین به خصوص تو تایم شب

سرتونو باروغن گرم ماساژ بدین

عطرگرم مثل گلاب بوکنین

اسطوخدوس بزنین به بالشتون

قد وزنتون چنده؟

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون
برای سردی مغز باید چیکار کرد؟ درمان داره؟

اره عزیزم

یه چندتا راهکارخانگی گفتم

ولی اگه درمان ریشه ای میخواین فقط اینا جوابگو نیستن

چ بگم:)  فقط میدونم خیلی بهتر از منی ک اینقدر فک میکنم  فکرام مانع ادامه دادنم میشع نه ت ...

خب دقیقا منم مثل شما هستم

میگم که اصلا نمیزاره حرکتی کنم

درمان ریشه ای چجوریه؟ 

درمان ریشه ای باید اول مزاج خودتون شرایط بدنتون بررسی بشه بعد باتوجه به اون دمنوش گیاهی مصرف میکنین

2706