2737
2739
عنوان

عروسی

168 بازدید | 21 پست

اگر داییتون شما رو عروسی دخترش دعوت نکنه ناراحت میشید؟؟

من با داییم کلا روابطمون خوبه حتی خیلی وقتا دعوتم میکنن برم خونشون ولی عروسی دخترش دعوتم نکرد همه رو دعوت کرده الا من حتی یه زنگ نزد بهم حق دارم ناراحت شم به روشون بیارم بعدا اگر دعوتم کردن رو

البته اینم بگم من خارج کشورم نمیرفتم عروسیشون ولی یه زنگ حق داشتن بزنن نه؟ شما باشید ناراحت میشید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا هط آخر میگفتم حق داشتین ولی خب شابد چون گفتن پیش خودشون که نمیتونی بری چون خارجی دعوتت نکردن البت ...

یه زنگ میتونست بزنه درسته نمیرفتم ولی میتونست زنگ بزنه

2731
در حد یه زنگ شاید حق داشتی  اما من رابطم با دایی و کل پسر و دختراش بده عروسیمم دعوتشون نمیکنم& ...

اخه ما رابطمون خیلی خوب بود یعنی من اینجوری فکر میکردم میگم یه زنگ زدن چیزی ازش کم نمیکرد 

میخوام هیچ وقت نرم خونشون اگر دعوتم کردن

سخت نگیر بنظرم

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
2740
اخه ما رابطمون خیلی خوب بود یعنی من اینجوری فکر میکردم میگم یه زنگ زدن چیزی ازش کم نمیکرد  میخ ...

کوتاهی از اونا بوده ولی بنظرم شما زنگ بزن تبریک بگو بزرگیت و شخصیت خودتو ثابت کن اگه بعدا دوباره تکرار شد هرکاری دوست داری انجام بده 

بنظرم رفتار شون درست نبوده. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
میخوام دیگه هیچ وقت نرم خونشون انتظار یه زنگ داشتم واقعا ناراحت شدم یعنی از غریبه غریبه تر بودم

عریزم کدوم کشور زندگی میکنی؟

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

ببین این شرایط رو در نظر بگیر شاید سرشون شلوغه برای عروسی و با این نت و اینا سخته بهت زنگ بزنن 

من خودم اولا خیلی آدما رو زود قضاوت میکردم که چرا توجه نکردن بهم بعد فهمیدم ممکنه آدما یادشون بره و قصد بدی نداشته باشن

2706