2737
2734
عنوان

رفتم‌مهمونی افسردگی گرفتم

124 بازدید | 9 پست

دیشب رفتیم خونه ی یکی ازاقوام‌.بااینکه‌ مستاجربودن ولی ازماکه خونه داریم‌وضعشون خیلی بهتربود.چه مبلایی چه تابلوفرشایی.چه وسایل پذیرایی وفرشایی.یه اتاق سه خواب‌که خیلی قشنگ بودن.ازوقتی اومدم‌ به این فکرمیکنم‌که اونادارن کیف دنیارومیبرن‌ولی ماچی‌.هرسال سفربه ترکیه دارن وخریدای انچنانی....نمیخوام ناشکری کنم ولی بنظرم اون زندگی مستاجری خیلی بهترازاین زندگیه

ناشکری نکن عزیزم

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سطح درامد کدومتون بیشتره؟

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤
2728
بهترین کار  میکنه نگه دار بزار روی هم خرج نکن آخرش هم بپیر بزار برای عروس داماد مفت خور سالی یه ...

اره واقعا منم همینومیگم.ولی شوهرم‌میگه اون‌چیزی که تومیگی برا مملکت ماجواب نمیده

2740
نمیدونم ولی شوهراون بازاریه شوهرمنم کارمنده یه جادیگه هم کارمیکنه

عزیزم زندگیت رو باهاش مقایسه نکن،فقط از زندگیت دلزده میشی،بازاری خیلی خیلی وضعشون خوبه،خونه نمیخرن چون مجبور میشن قسمتی از سرمایشون از کارش خارج کنه و بده خونه،ولی اخه کارمند چقدر درمیاره ک بخوهد بریز و بپاش کنه🙁،

برا یه کارمند همون خونه سرمایه خیلی خوبیه،ک نخواد هرسال جا ب جا بشه و کلی بذاره رو پیش و اجاره

تو دلی قشنگم❤،زود بیا بغل مامان،اگه یه خواهر شیرین و مهربون برا داداشت باشی ک چه بهتر😅۲۱اردیبهشت بعد ۲ هفته استرس جواب امینوسنتز اومد و تو عزیز دل مادر سالمی😍😍(۱۷هفته  و۲ روز)🖤🖤🖤(۱۶.۶.۱۴۰۲)ساعت ۴ صبح ۳۴ هفته ۵ روز 🖤🖤🖤