2733
2734

شما هم خط لثه و روکشتون هاله سیاه داره ؟؟

من نگاه میکنم پشت دندونم خط لثه و روکش تیره تر هس

به دکتر که گفت گفت نه مشکلی نداره اما خودم هی می رم تو ایینه نگاه میکنم اعصابم خورد میشه

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب باید روکشتون رو کاملا از جنس چینی سفارش می‌دادین 

اونایی که هاله سیاه داره ترکیبی از چینی و فلز هست قیمتش یه خورده کمتره 

مگه دکتر خودش ازتون نپرسید ؟دندون چندمتون هست ؟

2731

اره اون دندون ترمیم شده زیر هست ک دیده میش

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
خب باید روکشتون رو کاملا از جنس چینی سفارش می‌دادین  اونایی که هاله سیاه داره ترکیبی از چینی و ...

نه اتفاقا دندون تمام سرامیک هس زیرکونیا میشه دیگ درسته؟؟گرون تر هم شد رنگ فلز نیس خط تیره هس انگار

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺
2740
نه اتفاقا دندون تمام سرامیک هس زیرکونیا میشه دیگ درسته؟؟گرون تر هم شد رنگ فلز نیس خط تیره هس انگار

نمی‌دونم عزیزم چون منم دندون که تو دید هست میخواستم روکش کنم بهم گفت دو نمونه هست و توضیح داد برا دندونای عقبی که دیده نمیشه همون ترکیب چینی و فلزی کار میکنیم 

همونم یه خط خیلی باریک فلزی مشخصه