2737
2739
عنوان

بیبی چک با هاله سفید

152 بازدید | 17 پست

من ۱۵ روز از اقدامم میگذره دیروز و امروز صبح بیبی چک زدم هاله سفید انداخت دوتا بیبی چکام مارکای متفاوت بود تاحالا کسی تجربه بیبی چک با هاله سفید داشته؟

از صدای گذر آب چنان فهمیدم ؛تندتر از آب روان عمر گران میگذرد ... زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست ... آرزویم این است ؛ آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منفیه ادرار هم زیاد ریختی

ممنون عزیزم 

۳ قطره طبق دستور ریختم

از صدای گذر آب چنان فهمیدم ؛تندتر از آب روان عمر گران میگذرد ... زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست ... آرزویم این است ؛ آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست ...
ممنون عزیزم  ۳ قطره طبق دستور ریختم

انگار زیاده ولی شابدم رود عکس گرفتی 10 دیقه نشده

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
بیشتر به علایم اعتماد کن . بذار علایم شروع بشه بعد بیبی بزن همیشه

صبر میکنم موعدم برسه پس ممنون عزیزدلم❤

2740
صبر میکنم موعدم برسه پس ممنون عزیزدلم❤

اره حتما بذار بگذره از موعدت . باورت نمیشه من ۱۴ روز عقب افتاد و باورم نمیشه باردارم 😂فک کردم هورمونام بهم ریخت ک پریود نشدم . بیبی هم زدکم و میگم اووو دروغ میگه این . تا رفتم ازمایش دادم 

اره حتما بذار بگذره از موعدت . باورت نمیشه من ۱۴ روز عقب افتاد و باورم نمیشه باردارم 😂فک کردم هورمو ...

عزیزم😍مبارک باشه انشاءالله به سلامتی فارق بشی برا منم دعا کن ❤

2706