2733
2734

من هشت ماهه باردار بودم یکی از همسایه ها که فقط باهاش سلام علیک داشتم آمد در خونمون و گفت مهمون برامون آمده و فرم پر هست می توم از فر خونتون استفاده کنم؟ گفتم باشه مشکلی نداره ، گفت پس فر روشن کن تا مرغ ها رو بیارم!  (اون موقع شکمم ندید چون لباسم باز بود بدنم پشت در نگه داشته بودم و فقط سرم لای در بود و داشتم حرف می زدم)

بعد رفت سینی مرغ رو آورد و یه فویل پیچید روش و گذاشتیم تو فر ، گفت یک ساعت دیگه می پزه و میام می برم! 

ت این مدت که مرغ داشت می پخت ، کلی بوی مرغ و ادویه هاش تو خونه پیچید حالا همون روزم غذا نپخته بودم و می خواستم یه چیز حاضری بخوریم! 

بعد که آمد مرغ بریون شده رو ببره ، برداشت مرغ نصف کرد ، نصفش گذاشت برای من، هر چی گفتم وای نه ، نمی خوام برای مهمون هات یوقت کم میاد ، گفت خود مهمون هام بهم گفتند نصفش بهش بده! دیگه نصف مرغ برام گذاشت و رفت! 

خیلی اون کار خودش و مهمون هاش به دلم نشست ، هر جا هست خدا به زندگیش برکت و سلامتی بده! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

من قبل بارداریم همسایه برام اش آورده بود خیلی خوشم اومد و ازش دستور پختش رو خواستم بعدش که حامله شدم دیدم بازم برام پخته نذر کرده اورده🥹

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

عزیزززرم..نوش جانت انشالله بسلامتی زایمان کنی و نی نی سالم باشه..اره دخترعمه ی شوهرم ک هردفعه میومد خونم کل خونمو برام مرتب میکرد و عمه شوهرم ک روز زایمان کنارم بود عالی ان بخدا عالی..هرجی میخوان از خدا بهشون بده الهی آمین..برای منی ک مادر ندارم عین فرشته نجاتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینقدر شما با لذت گفتین منم دلم خواست 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

منم وقتی باردار بودم یه شهر غریب بودم یه فامیل دور داشتیم میومد بهم سر میزد اخرا هر روز بهم زنگ میزد می گفت هر وقت دردت گرفت مدیونی بهم زنگ نزنی حتی نصف شب هم بود بهم زنگ بزن روزی که دردم گرفت بهش زنگ زدم همون لحظه اومد منو برد بیمارستان تا شب آخر وقت هم موند پیشم همه ی کارامو خودش کرد 

خدا خیرش بده خیلی بهم خوبی کرد

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
عزیزززرم..نوش جانت انشالله بسلامتی زایمان کنی و نی نی سالم باشه..اره دخترعمه ی شوهرم ک هردفعه میومد ...

خاطره چند سال پیشم هست هنوزم هر وقت یادم میافتم ، حس خوب می گیرم! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2740