2737
2734
عنوان

میخوام از زایمانم بگم

155 بازدید | 23 پست

سلام من ازون مدلا بودم که دردم نگرفت دکتر برا زایمان طبیعی تاریخ داد بهم ۴ صبح باید بیمارستان میبودم کل بدنم یخ کرده بود با این که زایمان دومم بودد اما تمام وجودم میلرزید رفتم داخل اول معاینه سطحی کردن چند تا سوال پرسیدن براتون و سرم برام زدن رفتم تو زایشگاه وارد زایشگاه که شدم دیدم اتاق اتاقه داخل یه اتاقا شدم خوابیدم ساعت ۵ یه ماما اومد بایه چیز پلاستیکی سفید کیسه آبمو پاره کرد دردام شروع شر منم کلافه داشتم میشدم تو زایشگاه چون اتاق اتاق بود میشد شوهرت بیاد پیشت زنگ زدم که کجایی گفت دارم عدسی میخورم 🤨منم داشتم از حرص میپوکیدم گفتم من اینجا ول کردی داری با خیال راحت عدسی میخوری دیدم یه ربع ۶ شد اومد با هر هر و کرکر  منم داشتم درد میکشیدم گفتم سیر شدی خوش گذشت گفت خیلی خوشمزه بود جات خالی خلاصه که دردام لحظه به لحظه داشت بیشتر می‌شد تمام استخونام درد میکرد دردام دیگه جوری شده بود ک آروم نمی‌گرفت همش درد شدید داشتم شرو ع کردم به جیغ زدن اینقدر درد داشتم که مهلت نفس کشیدنم نداشتم توپ آوردن گفتن بشینم روش یکم آروم شدم آما فایده نداشت ساعت ۷ شده بود کیسه آب گرم و ماساژ آوردن بازم آروم نشدم تا اینکه وقت اپیدورال شد رفتن دکتر بیهوشی خبر کنن که بعد ۳ دقیقه کامل باز شد و گفتن وقت زایمانه شوهرمو بیرون کردن اما دکترم نیومده بود بهم میگفتن زور نزن اما بچه خودش داشت میومد که یهو بچه به دنیا اومد خودم باورم نشد بدون اپیدورال بدون آمپول فشار بدون اینکه دکترم بالاسرم باشه بچه به دنیا اومد صبر کردن تا دکترم اومد بخیه زد دکترم گفت بچت هول بوده که نداشت من برسم اما واقعا سختی کشیدم برا همینه که میگن بهشت زیرپای مادره و گناها پاک میشه چون واقعا آدم میره اون دنیا برمیگرده اینم از خاطره زایمانم 😍😘🌹

😍😍😍

منم پارسال بدون دردبستری شدم ولی بهم آمپول فشارزدن

شماهم احتمالاتوی سرمت زدن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزممممم چه قشنگ توصیف کردی 

انشالله خدا نینی قشنگتو حفظ کنه

من ریز نقشم خیلیم لوسم واقعا به درد الان نزدیک سه ماهمه یه درد کوچیک میگیرم کلی شلوغ میکنم ولی زایمان طبیعی و دوست دارم فقط طاقتشو ندارم واقعا 

2740
خدا طاقتش بهت میده اپیدورال کن حتما راحتتره

شوهرم‌میگه اگه میخوای طبیعی باشی من نیستم😂😂😂میگه بیمارستان و خراب میکنی تو انقدر داد و هوار میکنی نمیدونم حالا باید فکرامو بکنم

اپیدورال چیه؟

2706