2737
2739
عنوان

خواستگار 😔

292 بازدید | 39 پست

سلام مامانم یواشکی خواستگار اجازه داده بیاد خونمون بعد که من فهمیدم مامانش عکسشو فرستاده ، من چادری ام و مذهبی ولی پسره عکسش کپی شهیدای تو فیلماس و من خوشم نمیاد 😔 از اون ور وضع مالی پایین تری نسبت به مادارن پسره تو بهترین دانشگاه معارف اسلامی خونده و نفر اول المپیاده و.. میگم من از این خوشم نمیاد اطرافیانم میگن به خاطر چهره نباید ردش کنی😩 من باید چی کار کنم😫😫😫😫😫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اول تکلیف خودتو مشخص کن که میخای ازدواج کنی یا نه 

دوم ببین از چهرش حالت بهم میخوره یا فقط یکم نمیپسندی اگه اولیه که خب بگو نپسندیدم 

اگه دومیه خانما تحت تاثیر حرفهای یه نفر متوجه میشن به دلشون میشینه یانه 

ظاهر مهمه ولی چیزهای مهم ترم هست روش فکر کن

از خودم بابت خوندن همچنین چرت و پرتی واقعامعذرت میخوام

لطفا به دغدغه های بقیه نگید چرت و پرت شاید سطحی باشه ولی ذهن طرف رو درگیر کرده و خب قطعا اگه کسی رو داشت باهاش خرف بزنه اینجا نمیگفت 

لطفا به دغدغه های بقیه نگید چرت و پرت شاید سطحی باشه ولی ذهن طرف رو درگیر کرده و خب قطعا اگه کسی رو ...

😂😐مشخصه ساخته ذهن خودش اگه حس میکردم واقعیه نمیگفت این جوی ک! بعدم اگه واقعی باش هم دغدغه بزرگ و غیر قابل حلی نیست

2706