2733
2734

سلام بچه ها اونایی ک پرانرژین توروخدا رازشوبماهم بگین من همش درازکشم  گوشی بدستم صبح بیدارشدم ساعت نه هنوز درازکشم بچه کوچیکم دارم اونم میشینه پیشم یا تی وی میبینه یانقاشی میکشه خلاصه ذوقیم ندارم خونمم  اپارتمانی بنظرم  حیاط خیلی خوبه توروحیه هم تاثیرمیزاره بابچه هم نمیشه ک هی رفت بیرون پروسه حاضرشدن کلی طول میکشه بیرونم همکاری نمیکنه گاهی ،خلاصه ویتامین ومنیزیم وویتامین دی میخورم ولی تغییری تو جسمم نمیبینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
بچه من هنوز دوسالشم نشده 

اوه پس حالاحالا ها مونده مدرسه بره

بنظرم اول یه ازمایش بده شاید بدنت کمبود ویتامین خاصی رو داره

بعدش واقعا یه فکری به حال خودت بکن

تو خونه ورزش کن

صبح ها زود بیدار شو

کلاس کیک پزی ای چیزی برو خودتو تو خونه مشغول کن

وزن شروع ۶۹/۲۰۰ 💚💚وزن-هدف ۵۸💙💙تاریخ شروع رژیم ۱۶/۰۲/۰۳
اره اینم هست چون ازساعت نه تودستممه  تازه ادمین ی پیچیم هستم دیگه بدتر

منم کانال دارم

و همین مشکل رو دارم

دقت کردم روزایی که کمتر گوشی دستمه چقد هم‌حالم بهتره و هم‌به همه کارام‌میرسم وقت هم اضافه میارم و سر صبر ی کانالم میرسم

ولی خب کنترل کردنش همت میخواد

پستام حرفای دلمه مینویسم یادم‌بمونه پستی بلندی های زندگیمو 
اوه پس حالاحالا ها مونده مدرسه بره بنظرم اول یه ازمایش بده شاید بدنت کمبود ویتامین خاصی رو داره بع ...

بابا خیرسرم ۱۵ملیون دادم دوره رنگ دیدم ولی نمیتونم جلساتشومرتب برم شهردیگه ای هستم دورازخانواده نزدیک نیستم ک هروقت بخام بچمو نگه دارن انقدم شلوغه روم نمیشه بدم نگه دارن  وگرنه کسی بود نگه میداشت میرفتم باشگاه کلاس رنگموادامه میدادم خونه موندن واین روزای تکراری منو افسرده کرده و چاق

منم کانال دارم و همین مشکل رو دارم دقت کردم روزایی که کمتر گوشی دستمه چقد هم‌حالم بهتره و هم‌به هم ...

اره میفهمم حق باتوعه الان از صبح ک پاشدم هنوز جامونوجمع نکردم ظرفامونشستم😭😭😭😭

بابا خیرسرم ۱۵ملیون دادم دوره رنگ دیدم ولی نمیتونم جلساتشومرتب برم شهردیگه ای هستم دورازخانواده نزدی ...

حیفه این روزای جوانیت الکی هدر بره..شده باشه بچتو ببر اونجا بزارش تو کالسکه ولی این دوره رو ادامه بده..باشگاه هم میتونی ببریش..با گوشی کارتون بزار حواسش میره به کارتون

وزن شروع ۶۹/۲۰۰ 💚💚وزن-هدف ۵۸💙💙تاریخ شروع رژیم ۱۶/۰۲/۰۳
2706