2733
2739

سلام ،من روز شنبه یکم اردیبهشت یه خریدی کردم که زد تراکنش ناموفق ولی پول از حساب من کم شد مرده گفت چون ناموفق زده برمیگرده به کارتت فرداش رفتم بانک گفتن۷۲ساعت باید صبر کنی یا برمیگرده یا میشینه به حساب طرف بعداز این مدت نه به حساب طرف نشسته نه به حساب من برگشته الان موندم حیرون وسر گردون بانک میگه از کارت شما برداشت شده ولی فروشنده میگه به حساب من نیومده با شماره ۲۹۹۱۱تماس گرفتم تلفن گویاهست میگه این مبلغ به کارت شما برگشته بعد من دیروز کارتمو عوض کردم شماره کارتمم عوض شده ممکنه به شماره کارت قبلیم برگشت زده باشن؟خوب من کارتم وشمارش عوض شده شماره حسابم که عوض نشده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عجیبه یا باید به حسابت برمیگشت یا می‌رفت به حساب اون اقا

عزیزم شما میدونین که من کارتمو عوض کردم شماره کارتمم عوض شده الان بخاد پوله برگرده میره تو کارت قبلیم؟شماره حسابم همونه فقط شماره کارتم عوض شده

همین دیگه الان نمیدونم چی شده این پول بی زبون😭

بروپرینت حسابتوبگیر

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
عزیزم شما میدونین که من کارتمو عوض کردم شماره کارتمم عوض شده الان بخاد پوله برگرده میره تو کارت قبلی ...

نه پول میادبحسابت حالاشماده تاکارت عوض کن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706