2737
2734
بهش خیلی میگم بیا جداشیم مهریه مو میبخشم . میگه نه. اون وضع مالیش بد هست یعنی هیچی نداره . خونه و ما ...

خوب پس فعلا بهتون احتیاج داره که مونده . البته احتیاجش از نوعی هست که دیگه فکر نمی کنم هیچ وقت رفع بشه و بتونه روی پای خودش بیاسته و خونه برای خودش داشته باشه . شما باید یه فکری به حال خودتون بکنید و هر طور که شده ازش جدا بشید . حتی به زور و اجبار

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
فقط چند روز پیش گفتم چرا انقدر سردی . مشکل داری . گفتم خیلی وقته میخوام بهت بگم مثل یخ هستی انگاز اص ...

😐😐😐

نه پول داره نه اخلاق نه زبون😑

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با حرف مردم نمیشه زندگی کرد  ولی بلید برلی شوهرت یه فکر اساسی بکنی دوباره جذبش بکنی

نمیخوام جدب بشه منم ازش بدم اومده ازش چشمم افتاده با حرفایی که این چند وقت ازش شنیدم از دیدن کارهاش . افتادم تو باتلاق دارم خفه میشم . کاش میشد نجات پیدا کنم دیگه خسته شدم . من تو این زندگی خیلی زحمت کشیدم ولی این رفتار و برخورد حق من نیس . زتهایی که ب شوهرشون رحم ندارن از طرفش کلی احترام و عشق میبیننبعد من که این همه سال زحمت کشیدم هیچ وقت ازش چیزی نخواستم .این همه سال کار کردم زندگی رو ساختم الان این حقم نبود

2731
چرا نتونستم باور کنم مثل فیلم بود همونقدر مصنوعی 

منم نتونستم باور کنم

عزیزم زبون نداری اسی جان صحبت کنید باهم جیغ و داد کنی که چی انقدر راحت با زنای دیگه حالش خوب میشه همش گوشی دستشه

مردم چه فضول شدن

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
اگه مطمئنی خیانت نمیکنه کم کم خودتو نزدیک کن خودتو بنداز بغلش هر دیقه ببوسش

وقتی میرم پیشش خودشو میزنه ب خواب . میگه بهم دست نزن برو کنار خسته ام میخوام بخوابم عصبی میشه . کلا محل نمیزاره . منم خیلی وقته دیگه این کارو نمیکنم . اعتماد ب نفسمو ازم گرفت 

2738

خوشحالیتو به یکی دیگه گره نزن در درون خودت چیزی برای ارامش و شاد بودن پیدا کن

این شعار نیست راهکاریه که خودم دارم انجام میدم و جواب داده

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
از اول کلا با دوساش خیلی شاد بود . نه عشقی در کار نبود . سنتی ازدواج کردیم. از اوللش کلا پیش من شاد ...

این از اولشم دلش با کسی دیگه بوده 

خواهر من تو شرایط شما بود طلاق گرفت ولی امیدوارم شما زندگیت درست بشه

2706