2733
2734

اطرافم زیاد میبینم حتی توی دنیای مجازی اکثرا چثن جنسیتی که میخواستن نشده ناراحتن غصه میخورن حتی بعد به دنیا اومدن بچه باهاش بدرفتاری میکنن مگه گناه اون بچه چیه چون پسر نشده حق بهش ظلم بشه بقیه رو کاری ندارم حتی به پدرم کاری ندارم اخه مادر چرا مادری که 9ماه تو شکم خودش بچش بزرگ میشه خودش بهش شیر میده اخرشم به بچه سرکوب میزنه🥲

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔

بعد بگین بهشت زیر پای هر مادری هست

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه

ناراحت شدن میشه یکدرصد حق داد حالا بگی طرف ی جنسیت رو داشته یکی دیگه میخواسته

ولی اون بد رفتاریه از فقر فرهنگی و بیشعوری و بی عقلی میاد فقط

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیشتر اوقات فشار عرف و اطرافیان و خانواده متحجر و مرد سالاره که فرد رواز جنسیت خودش متنفر میکنه وعقده ایش میکنه 

گاهی هم خود اون خانم بخاطر جنسیتش خیلی اذیت شده وحالا نمیخواد دختر دیگه ای روبدنیا بیاره که اذیت بشه نتیجه هردویکیه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

متأسفانه هستند ما هم داریم که وقتی حامله بود می‌گفتیم اگه دختر بود اسمش چی ؟ میگفت خدا نکنه دختر باشه . سر اولی هم اینقدر پسر پسر گفت وقتی سونو کرد دختر بود افسردگی گرفت 

ناراحت شدن میشه یکدرصد حق داد حالا بگی طرف ی جنسیت رو داشته یکی دیگه میخواسته ولی اون بد رفتاریه از ...

درست👍🏻 زن عموی من فهمید دختره خیلی ناراحت شد همش گریه میکرد نفرین میکرد الان دخترش شده نفسش ولی همش میگه کاش پسر بود💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
2738

نباید عقده یه جنسیت خاص رو داشته باشیم. حالا خدا لطف کرده بهمون بچه داده چه فرقی میکنه هدیه خداست 

مثلا پسر باشه برات چکار میکنه دختر باشه چکار نمیکنه با برعکس 

منم باردارم برام جالبه بدونم بچه ام چیه ولی تعصب خاصی برای جنسیت خاصی ندارم فقط سالم و صالح باشه چه بسیار پسر و دخترایی که باعث افتخار و سربلندی مادر و پدراشون شدن و چه بسیار بچه هایی که خانوادشون بی آبرو کردن این چیزا مهم نیست از خدا نسل خوب بخواید 

ایرانیاروجون به جونشون کنن دوس دارن یه پسرداشته باشن ۸۰درصدهمینن 

تازگیا خیلی عوض شده کمتر شدن الآنم دختر باز شدن

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه

رفتم سونو فقط گفتم سالم هست یا نه یادم رفت جنسیت بپرسم از استرس زیاد

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
والا واسه پسر شدن من خیلییییییییییی کم دیدم ناراحت باشه کسی.این دختران که اومدنشون غم میاره تو دل بع ...

به خدا خوذم عاشق دخترم و وقتی فهمیذم پسره شوکه شدم انتظارشو نداشتم اخه مطمئن بودم دختره ولی عاشقشم هیچ وقت برا جنسیتش غصه نمیخورم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اینشکلی ولی تودلشون پسرم میخوان میگن نسلمون منفرض میشه😑😑

نه بابا فکر نکنم مگر اینکه یکی واقعا عقب افتاده باشه 

2706