2733
2739
عنوان

مهریه یا بچه؟

119 بازدید | 20 پست

اگه خواهر ۳۲ساله طلاق بگیره بیاد خونه مادرتون با یه بچه؟

وزنگ بزنه بهتون گریه کنه دلداری بخاد و راه حل؟

میگید مهریه ات بگیر یا بچه ات برا مهریه نگه دار؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودم اگر روزی تواین موقعیت باشم وکیل میگیرم نذر میکنم که بچه ومهریه رو باهم بگیرم وبرای جلوگیری همون موقع عقد حضانت رو میگیرم و حقوق و..

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بچه رو نجات بده و بعنوان خواهر پشتش باش و کمکش کن رو پاهاش وایسته

گاهی میشه ناجی یه آدم دیگه بود و قهرمانش باشی زن ۳۲ ساله مطلقه یهو خیلی ضعیف میشه کمکش کنید

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم
2740

خانومایی ک میگن مهریه واقعا خودشون خدانکرده تو همچین شرایطی بدون بچه هاشون دوام میارن

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
مهریه.کدوم‌ مردی بچه رو نگه داشته شوهر ایشون دومی باشه؟تموم مردایی که بچه پیششونه برا اینه که خانوم ...

خیلیاشون هم بخاطر اینکه مهریه ندن بچه رو گرو میگیرن والکی زن رو میترسونن که بچه رو بهت نمیدم که زن مجبور شه درعوض گرفتن بچه، مهریه رو ببخشه

خانومایی ک میگن مهریه واقعا خودشون خدانکرده تو همچین شرایطی بدون بچه هاشون دوام میارن

آره خیلیا راحت از بچه شون میگذرن هر چند که تو کت من نمیره مگه مهم تر و شیرین تر از بچه وجود داره

بازم اومدم😎🕊 اسکوبی دوو، نی نی یار الکی تعلیقم کردی!
آره خیلیا راحت از بچه شون میگذرن هر چند که تو کت من نمیره مگه مهم تر و شیرین تر از بچه وجود داره

نمیدونم من درک‌نمیکنم اصلا مگه میشه بی خبر بمونی از بچت ک چی خورده کجا رفته نکنه کسی اذیتش کنه نکنه کسی ناراحتش کنه 😔😔😔

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2706