2733
2739
عنوان

مضخرف ترین بچه ای که دیدین کی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 41 پست
حتمااااااا میبرمش ، چون دیگه روانیم کرده  دلم میخواد انقد بزنمش که بمیره🤬🤬🤬

گآهی بچه ها آدم رو تا مرز جنون میبرن.

اما خودتو کنترل کن چون بعدش خودت از همه بیشتر پشیمون میشی و به خودت بگو اون از رو عمد اینکار هارو نمیکنه و نیاز به کمک و درمان داره

پسر برادر شوهرم شدیدا نچسب و بی ادب و زق زقو

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من نمیدونم بعضی این پدرمادرا چه مقاومتی دارن دربرابر پذیرش اختلال بچشون!!!!به خودش هم ظلم میکنن چون فرصت طلایی رو از دست میدن 

من باچشم خودم نتیجه این کوتاهی رو دیدم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

پسره دخترعموم

یک نفهم به تمام معناس.

با الاغ تفاوتی نداره

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

چندسالشع؟؟ داداش منم بچه بودشلوغکاربود وخونه روبهم میریخت امابااین تفاوت بی تربیت نبود وفوش بلدنبود اماحالا ک بزرگ ترشده اقاشده خانواده دوست شده اجتماعی شدع وهمه دوسشداریم شایدداداش شماهم بزرگ شده ب مرور درست شه

اولا این بچه اگه قرص شروع کنه در آینده بجز یه آدم معتاد چیزی دیگه ایی نمیشه بهتره کلی مطالعه کنی و ب ...

مادرم هیچ جوره درست نمیشه 

تا الان کلیییییی باهاش حرف زدم 

از اول همینطوری بوده ، جو خونه ی مادربزرگمم همینه 

2706