2737
2739
عنوان

مضخرف ترین بچه ای که دیدین کی بوده؟

756 بازدید | 41 پست

خودم ، داداشم 

خیلیییییی نچسب و یی تربیت شده 

همشم تقصیر مامانمه ، همش بهش فوص میده و جیغ و داد میکنه سرش 

اصن یه بچه چندی شده که حد نداره 

من قبلنا خیلیییییییی از بچه خوشم میومد ، شدید ، ولی الان به دیدن برادرم دیگه حالم از هرچی بچس بهم میخوره ، تصممی گرفتم وقتی ازدواج کردم بچه دار نشم

فوق العاده شلوغ کار و شیطونه 

روزی چند بار خونرو میریزه بهم 

مبلارو جابه جا میکنه ،فرشارو میده بالا ، حواس پرته ، کلی تا الان وسیله هاشو تو مدرسه و خونه گم کرده 

بخدا دیگه روانی شدم از دستش 

منتظرم مدرسش تموم شه ببرمش دکتر 

مامان بابام همش میگن ، بچرو قرصی نکن مریض میشه ، اسم دکتر جلوش نیار ، ولی من نمیتونم دیگه هررررررجور شده میبرمش دکتر برای پیش فعالیش 

غیر قابل تحمله 

حتی اگه دکتر قرص هم داد بهش میدم بخوره که فقط آروم بشه 

اگه درمان نشه بزرگ بشه برای خودش مکشل پیش میاد 

چیکار کنم حداقل یکم آروم بشه 

خوراکی ای ، دمنوشی چیزی نیس بدم بخوره آروم بشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بچه خواهرم

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌

چند سالشه؟

داروی بیش فعالی تو بچگی ایرادی نداره و رفع میشه مشکلش ..

حالا مطمئنی بیش فعاله 

پسر بچه ها خیلی خیلی شیطون  کلا 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

اولا این بچه اگه قرص شروع کنه در آینده بجز یه آدم معتاد چیزی دیگه ایی نمیشه بهتره کلی مطالعه کنی و بررسی مشاوره کودک تا باهاش حرف بزنن و اینکه وقتی جو خونه متشنج باشه این بچه خوب نمیشه باید مادرتون فکر اساسی بکنه 

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2706