2737
2734

24 سالمه مامانم و ناپدریم میگن خواستگار نداری پیر شدی باید بری برو از فلانی بگو ببین نمیخوادت. 

ب خودکشی رسیدم. واقعا تو کل کشور هیچکس مث من نیس؟ اینجا دخترا 15 عروس میشن همش گریه میکنم خب چیکار کنم من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جدی میفرمایدد؟

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2740

جدای از حرف اونا بهتره خودت بایکی آشنا شی ازدواج عاشقانه قشنگ‌تره

حالا یکی اینارو باید بخودم بگ😂ب همه پسرا میگم نه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

من ۲۶ سالگی ازدواج کردم یعنی پیر بودم.چه ربطی داره عزیزم چه ناپدری بد زبانی داری.😕😕😕😕😕

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان

بهتره بری سر کار، و تو اجتماع باشی، باشگاه ورزشی برو، حتما مستقل شو و درامد داشته باش تا عزت و احترام داشته باشی

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2706