2737
2734

24 سالمه مامانم و ناپدریم میگن خواستگار نداری پیر شدی باید بری برو از فلانی بگو ببین نمیخوادت. 

ب خودکشی رسیدم. واقعا تو کل کشور هیچکس مث من نیس؟ اینجا دخترا 15 عروس میشن همش گریه میکنم خب چیکار کنم من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جدی میفرمایدد؟

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2738

جدای از حرف اونا بهتره خودت بایکی آشنا شی ازدواج عاشقانه قشنگ‌تره

حالا یکی اینارو باید بخودم بگ😂ب همه پسرا میگم نه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

من ۲۶ سالگی ازدواج کردم یعنی پیر بودم.چه ربطی داره عزیزم چه ناپدری بد زبانی داری.😕😕😕😕😕

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان

بهتره بری سر کار، و تو اجتماع باشی، باشگاه ورزشی برو، حتما مستقل شو و درامد داشته باش تا عزت و احترام داشته باشی

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2706