2733
2734
عنوان

دلم میخواد آشپزیم عالی بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن خودم فکر میکنم  کلا من توی همه موارد دچار خودکم بینی هستم

عزیزدلم خودتو باارزش بدون چرا باید بد باشه همه غذاهارو کم کم درست کن تا بهترم بشه تو سروش کانال های آشپزی هست من خیلی چیزا با کانال ها درست میکنم کیک و غذا و دسر

جلو هیچ کسی هم از خودت ایراد نگیر 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2728
چی شد ک ب این فکر افتادی ب من میگن دستپختت خوبه ولی همیشه با استرس میپزم و ب نظر خودم خیلی خوب نیس

عزیزم آخه میدونی مردها خیلی به شکم اهمیت میدن دوست دارم غذاهای خوشمزه درست کنم واسه خانواده م 

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
هر جا غذای خوشمزه خوردی دقیقا با نکاتش ازش سوال کن فکر نکن زشته یا باعث خجالت وقت و حوصله و عشق بزا ...

خجالت میکشم بپرسم 

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2740
مادرتون - خاله تون . دستور پخت هایی که تو خانواده استفاده میشه

آهان 

باید طعمها رو قوی بکنی طعم بدی به غذا مثلا قیمه گوشت که طعمش معلومه لپه آلوچه لیمو باید چاشنی بدی به غذا مثلا با دارچین گل محمدی گلاب هل زعفران این غذا خیلی خوشمزه میشه واسه چلو گوشت دارچین زعفران گل محمدی فلفل دلمه و هویج فقط سعی کن طعم ها رو قوی بکنی

باید طعمها رو قوی بکنی طعم بدی به غذا مثلا قیمه گوشت که طعمش معلومه لپه آلوچه لیمو باید چاشنی بدی به ...

باید برم کلییییییییییی ادویه بخرم 

2706