2733
2739
عنوان

شیرازیا بیاین

86 بازدید | 18 پست

به نظرتون هفته بعد برای سفر به شیراز بهتره یا هفته اخر اردیبهشت؟

از لحاظ قشنگی های طبیعت شیراز🥰

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امین الان پاشو بیا یه بارون زده همه جا تمیز شده هوا هم عالی فقط شبا سرده  هفته اخر اردیبهشت هو ...

حالا گرمی هوا عیب نداره

دوست داشتم هفته بعد بیام ولی تور گیرم نیومد

حالا اخر اردیبهشتم قشنگه؟

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
عزیزم میتونم تو تاپیکتون یه سوال از شیرازیا بپرسم؟

بفرمایین عزیزم

خوش بگذره بهتون🥰 هفته بعد بیاین بهتره فعلا هوا خنک هس.. ولی کم کم گرم میشه

ممنونم عزیزم

متاسفانه تور پیدا نشد برای هفته بعد که ظرفیت داشته باشه

2740
شیراز ای روزا بارونیه و هواش عالیه بنظرم هفته آینده بیا🥲

😭😭

شکوفه ها و بهارنارنج ها تا اخر اردیبهشت نمیمونن نه؟

آره شبا خیلی سرده لباس گرم بیار 

میگم ۲۵ ام بیام شکوفه و گل و اینا هست؟🥺

😭😭 شکوفه ها و بهارنارنج ها تا اخر اردیبهشت نمیمونن نه؟

چرا تا آخر اردیبهشت هم هستت

و اینکه کلن شیراز فرقی نمیکنه کی بری در تمام فصل ها ب شدت قشنگ خوبه اما خب فروردین و اردیبهشت واقن دیگ بهشته

2706