2733
2739
عنوان

قطع ارتباط با خوانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 86 پست

قطع کامل نه بلاخره چون مادر همسرت هست

ممکنه تو رابطه ات با همسرت خدشه ای وارد بکنه این موضوع

ولی کمتر کن رابطه ات رو ...

مادرشوهر من خلی آزارم داد از روز خواستگاری تا همین الان روح و روان من و همسرم و خانواده ام رو به هم ریخت هم خودش هم دخترش

من تو دوران عقد یه روز خوش ندیدم از دست این خانواده

همیشه هم به خاطر همسرم کوتاه امدم و حرفی نزدم

تهش رسیدم به نقطه ای که دیدم افسردگی گرفتم حتی چند ماه قرص اعصاب خوردم

دیگه اونقدر از این تراپیست به اون تراپیست رفتم

تا متوجه شدم من باید ارتباطم رو با این خانواده قطع کنم

مثلا از ترس اینکه بین منو همسرم جدایی بندازه همش وا میدادم

هر روز بهش زنگ میزدم

براش کادو می گرفتم

آزارام میداد بروش نمیاوردم 

اونقدر تو این رابطه سمی آزار دیدم که خودم رو نابود کردم

الان فقط مناسبت ها بهش زنگ میزنم

کاری به کارش ندارم

از هر فرصتی استفاده میکنم بدیهایی که بهم کرده رو بروش میارم

این روش تا الان که جواب داده دیگه مث سابق پاش وسط حلقومم نیست

هنوزم دستش برسه زهرش رو می ریزه چون ذاتش کثیفه ولی دیگه من اون ادم سابق نیستم همونجا ناراحتیم رو بروز می دم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه قبلش به همه اطلاع میدم چه حرف هایی زده. در حالی که اکثرا در جریان کارهاش هستن. و من رو هم میشنا ...

عزیزم نذار به اونجاها برسه که همه دورو میشن سیاست داشته باش و ریلکس‌

بعضیا از ناراحتی و اعصاب خوردکنی بقیه لذت میبرن مریضن خودتو اگه بتونی بی تفاوت نشون بدی سخته اما بیشتر میسوزن .

من شوهرم بعد 22سال زندگی مشترک فهمید حق با منه وامد طرف من پیرم کردن.... 

همین دیگه از همون ارتباطات اول من هم فهمیدم. به نظرم کاری که باید اتفاق بیفته رو نباید به تعویق بندازیم

2728
اولش هم میدونست فقط چون مادرش بود تحمل شنیدن این که چی گفته رو نداشت. 

😔😔😔مادرشوهر من انقد سیاست داره اصلا نمیشه ثابت کرد کاراشو 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
عزیزم نذار به اونجاها برسه که همه دورو میشن سیاست داشته باش و ریلکس‌ بعضیا از ناراحتی و اعصاب خوردک ...

حرف شما کاملا درسته. این انقدر بی شخصیته تا باهاش قطع ارتباط نکنی متوجه نمیشه چقدر کار هاش زشتن

هر کاری کردی باید برای خانواده خودتم کنی قطع رابطه کردی باید با خانواده خودم قطع ارتباط کنی

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2738

عزیزم 

تابحال شده با خود مادرشون صحبت کنید؟

بگید مامان جان راستش از این برخورد شما ناراحت میشم

توقع چنین صحبت هایی رو از شما ندارم

این کار رو کردید؟

اگه میتونی با خودش شخصا منطقی صحبت کن

نه همسرت و نه بقیه رو هم دخیل نکن

اگه بازم نتیجه نداد اون موقع قطع ارتباط کن

قطع کامل نه بلاخره چون مادر همسرت هست ممکنه تو رابطه ات با همسرت خدشه ای وارد بکنه این موضوع ولی ک ...

خیلی هم خوب . انشالله زندگی قشنگت ادامه دار عزیزم

عزیزم  تابحال شده با خود مادرشون صحبت کنید؟ بگید مامان جان راستش از این برخورد شما ناراحت میش ...

چون شوهر خودم مستقیم بهش گفته بی توجهی کرده. قطعا من بگم قطعا توجهی نمیکنه.فقط مطمعننا یه برخورد بدتر ازش میبینم

هر کاری کردی باید برای خانواده خودتم کنی قطع رابطه کردی باید با خانواده خودم قطع ارتباط کنی

مشکلی ندارم. همین که از شر اذیت های مادر همسرم راحت شم کافیه

فقط زبون بریز واسش ازش تعریف کن خر شه.عمری دیگه نمونده میخوان چقد اذیت کنن.چیزی میخری پیشش تعریف نکن.میری خونه ش رنگ ب رنگ لباس نپوش.همش بگو پس انداز میکنیم.کلا فک کنه چقد زن زندگی.

انقدر آدمای خوبی هستن که اصلا فامیلاشون خیییییلللللییییی کم باهاشون رفت و آمد دارن ...متاسفانه خودم ...

خانواده شوهر من که چون پول دارن پیش همه عزت و احترام دارن  منم یکسال قطع رابطه کردم تو مهمونیاشون شرکت نمیکنم حتی چند ماه پیش عقد خواهر شوهرم بود دعوت کردن نرفتم مادر شوهرم خیلی زن مغروری چون جلوی داماد تازش آبروش نره خودش زنگزد هم منو هم مادرمو دعوت کرد من نرفتم شوهرمو بچهام رفتن

2706