2737
2734
عنوان

قطع ارتباط با خوانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 86 پست

بعضیا کلا تو هرشرایطی یجور میخوان خودشونو خالی کنن

منو همسرم الان یسالو نیمه کلا گذاشتیمشون کنار خانوادتن بدستور مادر خانواده داشتن درس و تربیت میدادن و تیکه دخالتو ...منم دیدم احترام هیچ جوره ج نمیده منم داره زندگیم لطمه میخوره الان راحتیم و ارامش داریم همسرمم اصلا ناراحت نیست تازه میشینه دردو دل میکنه که پدر مادر نبودن و چکارایی ک نکردنو ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا کلا تو هرشرایطی یجور میخوان خودشونو خالی کنن منو همسرم الان یسالو نیمه کلا گذاشتیمشون کنار خا ...

خوشبحالت خدا قسمت منم هم کنه این ارامش رو. میترسم برام جادو جنبل بگیره. یا کسی رو بفرسه بلایی سرم بیاره

من کل خانواده همسرم بد هستن شش سال تحمل کردم فقط دیدم خودم دارم داغون میشم و حتی شوهرمم عین خیالش نی ...

منم همینکارو کردم قطع ارتباط درحد 90درصد 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2731

با مادرشوهرت در حد سلام و احوالپرسی صحبت کن

پیشش هم نشین اصلا 

من خودم اینکارو میکنم راااحت شدم

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
2738
با مادرشوهرت در حد سلام و احوالپرسی صحبت کن پیشش هم نشین اصلا  من خودم اینکارو میکنم راااحت ش ...

وقتی خونشون میریم ، بهم میگه بیا اشپزی کن. نمیتونم نه بگم، بگن تنبله. وقتی اشپزخونه میبردم هر چی دلش میخواد به من میگه

منم بار ها شوهرم سر این قضیه دعوا کرد اخرش دید حق با منه

من شوهرم بعد 22سال زندگی مشترک فهمید حق با منه وامد طرف من پیرم کردن.... 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
منم بار ها شوهرم سر این قضیه دعوا کرد اخرش دید حق با منه

خوبه حالا فهمید حق داری بعضیا اصلا فهم و شعور ندارن بلانسبت شما 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
بابا دیگه در این حدم قول نیستن ک در حد همون کاراشون تو جادو جنبله خیر ندیده ها

برا جادو جنبل میسپرم دست خدا و میگم خدایا خودت از همه توان مند تری. کسی رو اجیر نکنن برام کافیه

مهمونیای فامیل شوهرتم شرکت نمیکنی؟؟ 

انقدر آدمای خوبی هستن که اصلا فامیلاشون خیییییلللللییییی کم باهاشون رفت و آمد دارن ...متاسفانه خودم کردم که لعنت بر خودم باد یکی دو بار عقد و عروسی فامیلشون بود من اون موقع نامزد بودم منو نبردن گفتن چون هنوز معلوم نیست نمی‌بریم ندونا میخاستن کسی چیزی بهم نگه من سالها بعد فهمیدم مقصرم خالم بود خیلی خوب ازشون میگفت چون خواهرشوهر م عروسش هست نمیخاست ضایع بشه من خالم حلال نکردم هروقت ببینمش اصلا حرف نمیزنم باهاش فقط،یه بار گفتم خاله کاش اینا رو به ما معرفی نکرده بودید گفت قسمتت بوده خاله اونوقت دو تا دختر خودش داره گفته تا خونه نخریدید نمی‌ذارم دخترعمو ببرید و جشن عروسی بگیرید

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤

عزیزم من تاپیک قبلیتو خوندم فقط به تمیزی گفتی گیر میده تیکه میندازه از نظر این دادگاه دلایلت بر ای قطع ارتباط اصلا کافی و موجه نمیباشد. اهمیت نده عزیزم. مادر شوهر منو داشتی کشته بودیش که. حساسیتتو کم کن زندگیتو بچسپ. باز هر طور خودت دوس داری از ما گفتن

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
2706