2737
2739
عنوان

دلم میخاد گریه کنم😭پسرای خل و چل بهم پیشنهاد میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 63 پست
خب تو خودت چرا جواب پی ام اینارو تو اینستا میدی؟ مگه نمیگی استوریاش زشته خب بلاکش کن،ارتباطتت رو قطع ...

اول نمی‌دونستم اینجوریه بعد دیگه خیلی وقته جوابشو نمیدم

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کردی خواستگارهای دیگران وزیرووکیل هستند تو همین مایه ها هستند

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2728

عزیزم این باور و ذهنیت شماست که فرکانستون در حد این پسراییه که سمتتون میان

اول اعتماد به نفستو ببر بالا

در مورد خودت فکرای عالی بکن و خوددو لایق عالی ترین ها بدون

دوم یکم رو چهره و تیپت کار کن اگه کیس های خوب میخوای طبیعتا خودت هم باید در عالی ترین حد خودت باشی

وو سوم رو فرکانس و انرژی خودت کار کن با هرکسی نگرد هرجایی نرو کتاب های انگیزشی و توسعه فردی بخون و برای پیشرفتت تلاش کن

بی خیال کیس و مورد برای دوستی و ازدواج باش و بهش فکر نکن و رها کن فقط رو خودت کار کن انشالله عالی ترین مورد ها به سمتت میان

اولی ب نظرم بهتره تو زندگی افسردگی نمیگیری    

ولی خطرناکه با سشوار کوبونده بود تو سر صاحب سالن

2740
نخند حالم بده🥺😂

عاشق اولی شدم😂😂😂😂😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
استارتر برا اینکا ناراحت نشی میگم کسی تا حالا به من پیشنهاد نداده ولی مردم از خنده با این کیسایی که ...

ولی بیشتر گریه داره🥺😂

2706