2737
2739
عنوان

همسر رفیق باز

127 بازدید | 17 پست

همسر من هفته ای یه بار با دوستانش میره بیرون. یه دوست مجرد داره بیشتر با اون. دوره مجردی باهاش میرفته باغ لواسون دوستش باهم. بعدظهر تا غروب. بعد ازدواج من گفتم دوست ندارم بری اونجا. چه معنی میده چندتا مرد برن خارج شهر تو یه باغ. اولاش گوش میداد ولی الان نه. میگه نیاز دارم هفته ای یه بار. گفتم خب با دوستات کوه برو امام زاده برو. چرا اونجا. قبول نمیکنه میگه تو وقتی میبینی حال من خوب میشه اینجوری باید خوشال باشی. منم بهش گفتم پس منم که میام شهرستان دیدن فامیلات هم خسته میشم خیلی هم معذبم ولی به خاطر اینکه تو ناراحت نشی میام. حالا که تو به ناراحتی من اهمیت نمیدی منم برام مهم نیست ناراحت بشی. منم نمیام پس. تو حاضر نیستی به خاطر من یه جایی نری. فقط یه چی خواستم ازت. چرا من باید به خاطر تو سفر انقدر سختی رو تحمل کنم. جایی که اصن خوش نمیگذره و همش معذبم و کلی تو رفت و امد خسته میشم. حالا میگه تو لجبازی میکنی لجبازی تو زندگی خوب نیست. ولی من واقعا قصدم لجبازی نیست. عقیدم اینه فداکاری نباید یه طرفه باشه. چرا اون چیز به این راحتی رو قبول نمیکنه ولی من باید چیز به ااین سختی رو قبول کنم. تازه من که نگفتم قطع ارتباط کن گفتم جای دیگه برید بگردید. البته اون حرفی نداره من با دوستام برم باغ دماوند مثلا. البته تا حالا پیش نیومده برم. البته الان بهش اطمینان کامل دارم و میدونم اهل خلاف و کار بد نیست. ولی به هیچ مردی اطمینانی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقا منم به شوهرم گفتم برو جای دیگه بگرد با دوستات باغ نرو حس میکنم تو اون باغا هزارجور کثافت کاری میکنن گفت نه باید هفته ای یکبار رو برم دیگه بیخیال شدم دیگه خیلی گیرمیدادم دروغ می‌گفت بهم ک جای دیگس و می‌رفت باغ الان میگه بهم می‌ره باغ شاید ماهی یبار دوهفته یبار بره مهم نیست ولی میگم شب حق نداری بره فقط روز

2738

عزیزم یه جو شاد و باحال براش تو خونه مهیا کن، که بودن در خونه رو ترجیح بده

هرچند تا حدودی با این کار میتونی روابطش رو با دوستاش کمتر بکنی

چون بهرحال اون سالیان سال با این سبک زندگی کرده پس تغییرش سخته و غیرممکنه

بنظرم بهترین راه اینه که بپذیری و کنار بیای و بسپاری به زمان که با بچه دار شدن و …. همسرت مشغله ش بیشتر بشه و کمتر وقت کنه بره سراغ دوست و رفیق، هرچند وقت گذروندن با دوستاش حقه اونه ولی زیادش خوب نیست

صلواتي هديه كنيد به شهيد ابراهيم هادي

شوهرمنم بادوستاش میره بیرون ولی توخیابون وپارک وکافه واینا ولن باغ نمیرن هرچی میگم بجای دوستات،خودمون سه تایی بریم میگم باتو خوش نمیگذره!😑

منم هرجامیرم یاباجاریام میرم یامادرشوهرم

انقد گفتم وگوش نداد ک بیخیال شدم

و اینکه بهش بگو تو واتساپ برات نشان بفرسته اگه ب خودش اطمینان داره

واقعا روم نمیشه انقدر بی اعتمادی نشون بدم. دلخور میشه. جدای از اینکه من به الانش اطمینان دارم و با این کار الکی خودم رو کوچیک میکنم. از آینده نگرانم

اگه به خودش اطمينان داري كه پس خيالت بايد راحت باشه. خدايي نكرده اگه بخواد كار خلافي كنه تو طول هفته ...

اینجوری نیست. بلخره بعضی چیزا برای آدم شرایطی رو محیا میکنه

عزیزم یه جو شاد و باحال براش تو خونه مهیا کن، که بودن در خونه رو ترجیح بده هرچند تا حدودی با این کا ...

عزیزم با من هست خیلی شاده. چیزی کم نداره از این نظر. الان هم خیلی مشغله داره. بعد کلی خستگی و کوفتگی هم شده میره پیشش. همش هم میگه خوبه همسرای رفیقام گاهی جمعه ها دوستاشون رو دعوت میکنن شوهراشون هم میتونن برن پیش دوستاشون

شوهرمنم بادوستاش میره بیرون ولی توخیابون وپارک وکافه واینا ولن باغ نمیرن هرچی میگم بجای دوستات،خودمو ...

پس چجوری میتونی دوسش داشته باشی یا باهاش رابطه داشته باشی. من دوبار از این رفتارا بکنه ازش فاصله میگیرم

2706