2733
2739

رفیق چندین ساله ام که همسایتون هست باهم خیلی صمیمی هستیم بل پزشکم درموردش خیلی حرف زدم دیروز به من گفت به خاطر بیماریه اسکیزوقرتی هست و همچین کسی ساخته ذهنی خودته و واقعیت نداره چجوری میشه خوانوادم

میشناسنش با هم اومده خونمون بعد مادرم میشناسنش ولی اونروز گفت نیست شاید اصلا خود شما یا پزشک واقعی نیستید

این چی هست این باگ زندگی منه یا چی من الان خیلی ناراحتم عزیز ترین شخص زندگی من مرد۹ه 

من کسیو ندارم باهاش درد و دل کنم تنها این سایت رو دارم۱

Казань Tabriz 🇹🇷🇷🇺  هفتادی ام🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵

نمی‌دونم عزیزم ما که تخصصش رو نداریم راهنمایی کنیم به همون پزشکت حرفاتو بگو یا عوضش کن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما فقط به حرف متخصصت گوش کن چون ممکنه ما با یه حرف نسنجیده ذهنتو مشوش،کنیم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731
نمی‌دونم عزیزم ما که تخصصش رو نداریم راهنمایی کنیم به همون پزشکت حرفاتو بگو یا عوضش کن

تازه گفتم عوض کردن بازم بگم عصبانی میشن

حس میکنم تو دست و پا ام

اخه نمیزارن بمیرم

اونا هم راحت میشن خود منم شاید زندگی بعدیم بیماری نباشه

Казань Tabriz 🇹🇷🇷🇺  هفتادی ام🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
شما فقط به حرف متخصصت گوش کن چون ممکنه ما با یه حرف نسنجیده ذهنتو مشوش،کنیم 

نه 

تازه گفتم عوض کردن بازم بگم عصبانی میشن حس میکنم تو دست و پا ام اخه نمیزارن بمیرم اونا هم راحت می ...

من سر درنمیارم ولی شما به کمک تخصصی بیشتری نیاز داری شاید بستری این به تشخیص پزشکته

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2738
عزیزم همین که پیش دکتر میری عالیه  به پزشکت اعتماد کن

س سال است پزشک شخصی دارم 

یک ماه در بیمارستان بستری بودم

تجربه بدی بود همه جیز محدود بود حس ترحم آمیز بقیه شکنجه ام میداد ولی دارو هاش خوب بود 

س سال است پزشک شخصی دارم  یک ماه در بیمارستان بستری بودم تجربه بدی بود همه جیز محدود بود حس ت ...

از دوستان  ما هم هستن این مشکل رو دارن ولی خب داروها رو  درست نمیخورن و حالشون چند وقت یبار بد میشه

همین که شما درمان رو جدی گرفتی خودش کافیه . بنظرم پیش یه روان درمانگر هم برو این حالاتت رو بگو ریشه یابی میکنن از روانپزشک ممکنه موثر تر باشه

کاربری دست دونفره
2706