2737
2734

خواب دیدم مادر شوهرم فوت کرده و اوردنش برای اخرین بار ببیننش ولی هیچکس واسش گریه نمیکنه حتی بچه هاش ، من رفتم بالا سرش فاتحه بخونم اصلا نمیتونستم بخونم انگار زبونم بند اومده بودد.. اینجوری بود بِ س   مِ لا  هه.... خلاصه ب سختی خوندم اخرم جرثقیل اومد بلندش کرد بردش واسه دفن ! خیلی ترسیدم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواب مرگ وسی رو دیدن میگن نشانه ی افزایش طول عمر اون طرفه یعنی مادر شوهرت 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2731
2738
جرثقیل فدات چه خواب خنده‌داری خیر انشالله مادر شوهرت خیلی سنگین منظور اعمالش حالا یا خوب یا بد

اره خنده دار و دار ترسناک قاطی شده بود .. جو خوابم ولی خیلی برگ ریزون بود

مثلا اگه ادم خیلی خوبی باشی خوابهای که اطرافیان یا تودمون میبینیم هشداره مثلا غیبتی کرده حرفی زده.. ...

اها ،  نمیدونم چکار کرده ک اومد ب خوابم 😄 منم معمولیم

2706