2737
2739

من آدمیم که از جلوی‌ آینه رفتن ترس دارم اونقدر که زشتم.

الان نشستم یه سری عکس و فیلم دیدم از خودم و تعجب کردم که با چه اعتماد به نفسی اون پسرو دوست داشتم و انتظار داشتم اون هم منو بخواد!؟

اون یه پسر معمولی بود. ایرادی به ظاهرش نبود. اما من؟؟؟؟؟

بدون هیچ ظرافت و قشنگی...

پوست افتضاحی که هرچی دکتر رفتم درست نشده

یه دماغ که عین ...خلا کرده قیافمو و پول عملش رو ندارم

چشم و ابروی نزدیک به هم

دندونای زشت

فرم لب و دهن زشت

یه عمر حسرت یه چهره معمولی رو خوردم

حالم از خدا به هم میخوره با این بی عدالتیش.

واقعا یه روزی خودمو از بین میبرم چون زندگی ندارم من دیگه با این ظاهر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما حرفات درست.اما خیلی از دخترایی که میبینی جراحی کردن.چهرشون فیکه.بهتر نیست بری سر ی کاری پولتو جمع کنی برای چهرت خرج کنی.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2728

چی بگم ولی خوب چهره مال ژن هست مامان بابات اون شکلی بودن عزیزم که شما هم شدی اگر نصیحت میخوای بهتره بری سرکار حتی منشی بشی پول جمع کنی بینیتو عمل کنی گرچه چشم و ابرو که میگی با یک بوتاکس ۱میلیونی خیلی بهتر میشه

2740

خواهرشوهرم مثل چیزیه که خودت تعریف کردی،و چاق هم هست،امااااااا اعتماد به سقف تا دلت میخواد داره،ازدواج کرده،دوتا بچه هم داره،شوهرش صداش اینقدر جالبه،به چشم برادری😅

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
اگه گذاشتم و بود چی؟

تو بذار،مگه نمیدونی نی نی سایتیا چقدر رک هستن😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
یعنی چی صداش جالبه

یعنی چی نداره،صداش قشنگه،مردونه و تن خوبی داره

2706