2737
2734
عنوان

خواب دیدم ی موجود یهو دستمو محکم گاز گرفت.الان دستم😂😭

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 19 پست
مگه نگفتی تو خواب یه موجودی دستتو گاز گرفته😐خواب چیه گلم؟روح ادمه که توی یه داستان داره سیر و سفر م ...

آها. خب اونکه خواب بود .پ چرا وقتی خواب میبینم مردم بیدار میشم جسمم زندس یا وقتی دارم غذا میخوردم بیدار میشم چیزی نمیخورم😭🤣

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
آها. خب اونکه خواب بود .پ چرا وقتی خواب میبینم مردم بیدار میشم جسمم زندس یا وقتی دارم غذا میخوردم بی ...

ببین گلم من گفتم جسم و روح متاثرن وقتی ردحت آزار دیده جسمت هم حسش کرده.قطعا وقتی توی خواب غذا میخوری یا میری جایی جسمت که حرکت نمیکنه یه چیز منطقی بگو ولی وقتی یه اتفاق خیلی خوب میفته از خواب که بیدار میشی جسمت ازش متاثره و حالت خوبه مثل وقتی خواب خیلی بد و مرگ میبینی چندساعت ممکنه حال ادم بد باشه.اگه شما اتئیست هستی و اعتقادات خاص به روح و خدا و....دارید دراون صورت صحبت ما همین جا تمومه چون قانع نمیشی

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین گلم من گفتم جسم و روح متاثرن وقتی ردحت آزار دیده جسمت هم حسش کرده.قطعا وقتی توی خواب غذا میخوری ...

ن ابجی آتئسیت نیستم.😂مرسی بخاطر توضیح کاملت😍

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

تو واقعیت دستت درد می کرد مغزت باعث شد راجبش خواب ببینی

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2728
تو واقعیت دستت درد می کرد مغزت باعث شد راجبش خواب ببینی

اخه شب یهو تیر میکشید شب چیزیش نبود. شاید