2733
2734

خواهشن راهنماییم کنید .نزدیک یه ساله که عقدم : تو تاپیکام هست واقعا رفته رواعصابم مثل خوره افتاده به جونم اذیتم میکنه از این میترسم من بشم آدم بده ی داستان واون خوبه تاپیکای قبلم هست 

.الان پیام دادم به شوهرم بیاد باهم حرف بزنیم بهش گفتم عزیزیم جنبه داری باهم دردو دل کنیم ،نمیدونم کارم درسته یانه؟؟ولی میخام بیاد  باهاش دردو دل کنم اون فک میکنه غور میزنم شاید!!ولی باید حرفمو بهش بزنم به نظرم که خودم از این حس راحت شم چوووون:از خواهر شوهرم میترسم برام فتنه درست کنه وحرف دهنم بزاره مدام رفتارای گستاخانه وبی احترامی میکنه انتظار داره من احترامشو نگه دارم وبزارمش روی سرم این خواهر شوهرم زنداییمم هست .

مثلاالکی به خاطر یه چیز بی معنی خودشو ناراحت میکنه واز من گلایه میکنه حس میکنم میخاد منو جلو چشم داییم ونامزدم بد کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از جمله اول با جبهه گیری و متلک شروع کردی 

عزیزم جنبه داری؟یعنی احتمال میدم بی جنبه ای و دارم بهت هشدار میدم!!!!!!اونم با گارد بسته  میاد جلو 

اول درمورد مهارت های کلامی و سواد رابطه یکم سرچ کن بعد اینجور مکالمات انفجاری روشروع کن جدی میگم تجربه شخصی خودمه هربار میخوام یه مکالمه کلیدی روشروع کنم سرچ میکنم دنبال جملات برد برد توبحث میگردم چون هربار خیلیش یادم میره و نیاز به یاداوری دارم

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

زیاد خودت درگیرش نکن 

بعد هیچ وقت اینجوری به شوهرت پیام نده اول که می ترسه آیا چی شده؟  دوم فکر می کنه خواهرش خیلی مهمه! 

وسط حرف های دیگه اتون همین طوری حرف بکشونه به خواهرش و بگو اون روز اونجوری گفت و من ناراحت شدم و نزار تو زندگیمون دخالت کنه و روابط ما رو به هم بریزه! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
بنظرم بشین با خواهر شوهرت حرف بزن  با احترام بدون عصبانیت  بپرس دلیل این رفتارشو  ...

فایده نداره چند رفیقم بود دیگه نیست چند بار باهاش حرف زدم انگار خوشش میاد ،امروز نگم شوهرم بیاد باهاش حرف بزنم

2740

تا جایی که می تونی مردت رو وارد این قضایا نکن سعی کن اول خودت مشکل رو حل کنی اگه دیدی لازمه همسرت در جریان باشه و حمایتت کنه اون موقع بهش بگو اونم بدون بی احترامی و با زبون نرم 

قاعده مثبت منفی مثبت 

من خواهراتو دوست دارم هر چند یه وقتایی با فلان رفتار معذبم می کنن و احساس بدی پیدا می کنم ولی دلم می خواد رابطه صمیمانه باهاشون داشته باشم 

کانال کتابخوانی من در ایتا: https://eitaa.com/Abstract_ofthe_book