2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تلگرام اصلی نصب کن خواهر،یا تلگرام خوب،،این رباطا اینکارو میکنن،مال منم آبرومو برد،تازه خوده دوستام ...

من همه بهم زنگ میزنن میگن تو که انقد بی ادب نبودی الان این گروها چیه دیگه مارو عضو کردی😐

خودم اصن نفهمیدم،نمیرفتم اصن تل،،به هرکی میرسیدم میگفت منو بردی فلان جا،،تو بیو زدم اشتباهیی شده،،تل ...

برای منم هرجا میرم همه بهم میگن تلگرام اصلی تو گوشیم نصب کردم اما اون بالا نمیاره تو گوشیم

2740
خودم اصن نفهمیدم،نمیرفتم اصن تل،،به هرکی میرسیدم میگفت منو بردی فلان جا،،تو بیو زدم اشتباهیی شده،،تل ...

یکی نوشته بود با دوتا خطاط چرا منو عضو گروهای مثیت 18 کردی😂😐

واسه منم پیش اومده

خیلی ضایست بعد اصن خودم در جریان نبودم دختر عمم بهم گفت کلا اکانتمو پاک کردم

باید تلگرام اصلی نصب کنی تلگرام غیر رسمی اینجوریه

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

وای منم‌ این اتفاق برام افتاد 

چند سال پیش گروه ۲۰۰۰ نفری داشتم از وکلای سرشناس و آدم حسابی بعد هم خود به خود میبرد تو گروه‌های +۱۸ هم اینکه براشون از کانالا محتوای جنسی میفرستاد که عضو این کانال بشید و فیلم های +۱۸ ببینید 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫

آبروم رفت گفتم ببخشید منو هک کردن و  کلا دیلیت اکانت زدم دیگه ام نصب نکردم 

♻️کارما♻️