2733
2734
عنوان

من خیلی سعی میکنم روشنفکر باشم😐

157 بازدید | 13 پست

من همیشه سعی دارم آدم روشنفکری باشم و تقریبا با خیلی چیزا کنار میام حتی اگه خودم انجامشون ندم

ولی هرکاری میکنم با کاربر آقا تو نی نی سایت کنار نمیام😐😐فقط میتونم احساس کنم اون آقا خیلی مریض هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

روشن فکر نیستم 

ولی مشکلی با اقایون تو سایت ندارم دیدم نصبت به همچی مثبته

شاید  میخوان تجربه کسب کنن و یاد بگیرن با خانم ها چجور رفتار کنن تا هیچ دغدغه ای براشون درست نکنن🌺

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
روشن فکر نیستم  ولی مشکلی با اقایون تو سایت ندارم دیدم نصبت به همچی مثبته شاید  میخوان ت ...

تشریف ببرن تراپیست

واقعا به آقایون چجوری دید مثبتی داری ۸۰ درصد نیت خوبی ندارن 

2740
تشریف ببرن تراپیست واقعا به آقایون چجوری دید مثبتی داری ۸۰ درصد نیت خوبی ندارن 

خدایی الان ۲ سال تقریبا میشه عضو نی نی سایتم

قبلشم خاننده خاموش بودم

تا به الان اقایی ک نیت بد داشته باشه ندیدم

چندباری تو کامنتا اقا دیدم ک خیلی محترمانه حتی اسم کاربریشونم اقا نوشتن ک سوتفاهمی پیش نیاد

شاید چون به پستم اقایی با نیت بد نخورده دیدم مثبت شده🌺

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

بستگی داره که به چی بگین  روشن فکر 

ولی من کلا ادم مثبتی هستم و به هر چیزی با دید خوب نگاه میکنم.

اینجاهم یه سایت عمومی هستش مخصوص خانم ها نیست که چکارشون داری نشستن دارن موز میخورن تازه اونایی که اینجان براشون تجربه میشه که کمتر سربه سر خانوماشون بزارن 

تو خصوصی شروع میشه گل من

خصوصی دیگه مربوط به دوشخص میشه قضاوت سخته 

بلخره یه درخواست یه پذیرفتنم داشته دیگه

اینک پایانش بد باشه مربوط به همون دونفر میشه