2737
2739
عنوان

دکتر چی واسع سردرد

37 بازدید | 9 پست

بچه ها شهر ما  دوتا دکتر مغزاعصاب داره ک هم امروز نیستن هم اینکه وقت یکی دو هفته دگ میدن

بنظرتون چ کنم چن ماهه سر درد شدید دارم از دیشب هم قطع نشده درد داره و یجور حالت سنگینی داره سرم 

بنظرتون میشه برم متخصص داخلی یا سر در نمیاره

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
یعنی تا دوهفته صبر کنم؟

عزیزم شما وعده های غذاییتون رو سر ساعت بخورین که گشنه نمونید اصلا حتی شده میان وعده یه چیزی میل کنید تا اصلا احساس گرسنگی نکنید اتاق خوابت کامل تاریک باشه و ۸ ساعت استراحت رو رعایت کنید سعی کنید اصلا عصبی نشین تا سردرد نگیرین. اگه سردرد دارین بهتره از پشت گردنتون دو سه تا بادکش بندازین زود خوب میشین. بهتره دکتر مغذ و اعصاب برین بنظرم

سلامتی و خوشبختی دخترم
فقط سردرذ

ببین من سینوزیت داشتم سرم درد میکرد شدید ولی انگار یه مایعی توی سرم بودکه تکون میخورد و سر دردم بیشتر میشد . رفتم دکتر خوب شدم خداروشکر . 

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫
2738
ببین من سینوزیت داشتم سرم درد میکرد شدید ولی انگار یه مایعی توی سرم بودکه تکون میخورد و سر دردم بیشت ...

سلام من الان از دکتر اومدم

بهم گف احتمال سینوزیت متخصص داخلی بود

پروپرانولول ۱۰

ناپروکسن ۲۵۰

گاباتین ۱۰ 

داد 

سلام من الان از دکتر اومدم بهم گف احتمال سینوزیت متخصص داخلی بود پروپرانولول ۱۰ ناپروکسن ۲۵۰ گاب ...

خب انشاالله که خوب میشید به زودی . داروها رو مصرف کنید خودتون متوجه میشید که بهتر شدید 

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫