2733
2734

خودم خیلی دوستت دارم اونم میگم بهت یاد میدم یاهم میرم کلاس 

ولی خب خانوادم با همه چی کار دارند نمیدونم چیکار بکنم

نامزد««دوس پسر

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو مال یکی از دوستام بود پول نیاز داشت همینجوری مفت داشت رد میکرد منم دیدم حیفه خریدم بعدم ی قیمت پایین بگو 

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️
آره خونواده ما هم نمیذاشتن، بعد ازدواج شوهرم برام خرید

خدا رو شکر برات خرید عزیزم 

ولی بعضی خانواده ها دیگه زیاده روی میکنن 

من هیچ محدودیتی تو زندگیم نداشتم ولی کوچک ترین کار اشتباهی نکردم 

به نظرم هر چقدر محدود کنی نتیجه ی عکس میده 

2740
با دوس پسر اوکین با گیتار مشکل دارن؟؟؟

اونا مگ میدونن من دوس پسر دارم؟

چرا هرچی به ذهنتون میرسه درجا میاد تو دهنتون؟

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره