2733
2739
عنوان

دلم یه مرد می خواد ک همیشه

219 بازدید | 25 پست

پشتم باشه ازش مطمعن باشم ک دروغ نمیگه خیانت نمی کنه

وقتی حالم خوب نیست اون باشه 

دلم می خواد وقتی با کسی بحثم میشه ب اون پناه ببرم ولی من همچین کسیو ندارم 

یکیو دارم ک همش خیانت می کنه دروغ میگه تهدید می کنه ب معنای واقعی خستم کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاشقِ کسی باش

که همیشه به تو صبح بخیر می‌گوید

میانِ مشغله هایش هر دفعه برایت

با دل و جان وقت می گذارد

و شب که شد آنقدر با تو حرف میزند

که گوشی به دست به خواب می رود!

این آدم ها را حفظ کنید برای خودتان که

این روزها خیلی نایاب شده اند!

ما رابطه را اشتباه متوجه شده ایم

باور کنید‌ همه چیز رسیدن نیست...

عشق توجه می خواهد،توجه!

2728

من همچین شخصیو دارم ولی پول نداره

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

خیلی راحته وقتی شزایطی رو دوس نداری باید جاتو عوض کنی، کات بکن و خودتو انقدر دوس داشتخ باش که به چیزایی که میخوای برسی وقتی خودت خودتو دوس نداری بهت خیانت میشه بازم میمونی دیگه محاله بقیه احترام بزارن به خاسته هات

2740

چرا همیشه دنبال کسی هستین که بهش تکیه کنین و اون شمارو به آرزوهاتون برسونه؟ چرا خودتون و باور نمی کنید؟ چرا به خودتون و توانایی هاتون تکیه نمیکنید؟ 

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
تو حداقل بخاطر بچت موندی من چی من از ترسم موندم

چند سالته گلم ؟ بچه نداری بهترین فرصته مال من نه پول داره نه اخلاق خائن هم هست 

آقایون به هیچ وجه درخواست دوستی ندین خسته شدیم از دست شما لااقل بزارید اینجا آسایش داشته باشیم 😤

همچین مردی پیدا نمیشه اگر هم بشه خیلی کم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2706