2733
2739

تا چ مدت میشه خورد؟

محدودیت زمانی داره؟

مثلا میشه هرماه تا ی سال بخوریم؟یا چندسال؟

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکی از دوستان من چندساله میخوره. ولی خب عوارض داره

چی بوده عوارضش؟

درسته ک چاق میکنه؟

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
دستگاهم میزارن شنیدم

شوهرم بچه میخواد من نمیخوام دیگه

ی بچه دوساله دارم دیگه دیونه شدم از دستش و واقعاااا دیگه تحمل ی بچه دیگه رو ندارم

نمیذاره برم ای یو دی بذارم

2740
من دوسه سال خوردم ولی دکترا میگن نخورید چون لخته خون ایجاد میکنه

کجا ایجاد میشه؟

شوهرم بچه میخواد من نمیخوام دیگه ی بچه دوساله دارم دیگه دیونه شدم از دستش و واقعاااا دیگه تحمل ی بچ ...

منم دخترم دوسالشه فعلا دیگه نمیخام یدونه دیگه انشالله چند سال دیگه بیارم میرم میزارم خیالم راحت بشه دیگه

برو بذار از کجا میخاد بفهمه قرص عوارض داره به هر حال 

خب پول نمیده بهم🤕🤕🤕🤕

به چاق میکنه من هنیشه وزنم رو پنجاه بود از وقتی توردم ۱۰ کیلو اضافه کردم

وای یا خدا

2706