2733
2734
عنوان

هواپز یا سرخ کن یا بخار پز

249 بازدید | 34 پست

یه وسیله ای می‌خوام که بتونم همه چیز رو باهاش درست کنم و مهمه برام که روغن مصرف نشه یا حداقل.تحقیق کردم گفتن هوا پز سرطان راست اگر کسی می‌تونه کمکم کنه ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه چیز داخلش درست میکنید؟

عزیزم من توسترم دارم سرخ کن بدون روغن همون تستره اما تستر فن نداره که بشه مثلا باهاش سیب زمینی سرخ کرد اما کیک و نون این چیزا رو با تستر انجام میدم که فشار به سرخ کنم نیاد اما ماهی سیب زمینی بادمجون و ... با سرخ کن سرخ میکنم و خیلی روغن کم مصرف میکنه و بصرفه و کم زحمته

2738
بله...همه چیز...کیک وشیرینی هم اضافه کن

و اینکه برای چنند لیتری گرفتین؟ما دو نفریم نمی‌دونم چند لیتری باید بگیرم.چند وقته دارین شما؟در هفته چند بار استفاده میکنید؟ببخشید میپرسم می‌خوام اطلاعاتم دقیق باشه

عزیزم من توسترم دارم سرخ کن بدون روغن همون تستره اما تستر فن نداره که بشه مثلا باهاش سیب زمینی سرخ ک ...

آره من تیتر دارم باهاش کیک و نون پیتزا و سیب زمینی گریل درست میکنم.پس داشتن یه سرخ کن هم می‌تونه کنارش خوب باشه درسته؟

منم تازه خریدم گاسونیک

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
آره من تیتر دارم باهاش کیک و نون پیتزا و سیب زمینی گریل درست میکنم.پس داشتن یه سرخ کن هم می‌تونه کنا ...

اره عزیزمبرا سرخ کردن با تستر نمیشه اما سرخ کن هیچ کثیفینداره اشپزخونت تمیز میمونه مثلا با توستر یبار من مرغ بریون درست کردم کلی زحمت داشت اما سرخ کن عالیه

و اینکه برای چنند لیتری گرفتین؟ما دو نفریم نمی‌دونم چند لیتری باید بگیرم.چند وقته دارین شما؟در هفته ...

من ۶ لیتری گرفتم...فعلا هم ۲ نفر هستیم...شش ماهه خریدم ...وتقریبا زیاد استفاده میکنم

شکر خدا که در پناه حسینم که عالم از این خوبتر پناهی ندارد❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2706