2737
2739
عنوان

شب حوالی ۳ احساس کردم صدای م و ک میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1161 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مکش؟

موشک ای بابا

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          
2731
مکش؟

موشک بابا😶😶😶 

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2740

عزیزم صدای موشک جوریه که اگه بخوره تو شهرتون کل شهرتون میره رو هوا

شایعه پراکنی نکنید

حتی از شهر اطراف هم بیاد،صداش انقد بلنده که خونه تون میلرزه

اون صدای ترقه ای چیزی بوده

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید
خدا کنه ج.ن.گ نشه 

من یه لحضه فکر کردم واقعا جنگ شده صدا خیلی بلند بود یکی دو ساعت از ترس نخوابیدم

Казань Tabriz 🇹🇷🇷🇺  هفتادی ام🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
کسی خبری نداره؟ یا شاید میخوان مخفیش کنن من واقعا دیدم به وضوح

چی رو مخفی کنن😂😂😂اسرائیل اینقد میخواست مخفی کنه تونست؟ هیچ خبری نیست حتما خیالاتی شدی یا هواپیمایی چیزی بوده

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
چی رو مخفی کنن😂😂😂اسرائیل اینقد میخواست مخفی کنه تونست؟ هیچ خبری نیست حتما خیالاتی شدی یا هواپیمای ...

نه واقعا دیدم به وضوح 

نمیشه اینا سر دراورد

Казань Tabriz 🇹🇷🇷🇺  هفتادی ام🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
2706