2737
2739

نی نی یار رو تگ کن

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

باید منو تگ کنین لطفا با کاربری های دیگه تاپیک زشت نزنین درست نیست کپی کنین هم تگ میشم

@niniyar_5    

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید منو تگ کنین لطفا با کاربری های دیگه تاپیک زشت نزنین درست نیست کپی کنین هم تگ میشم @niniyar ...

سلام

نه نی نی یار نمیشه.

از روزی که لینک گذاشتن رو برداشتن نمیشه که کپی کنن و بگذارن.

باید خودشون تک تک تایپ کنن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
سلام نه نی نی یار نمیشه. از روزی که لینک گذاشتن رو برداشتن نمیشه که کپی کنن و بگذارن. باید خود ...

سلام نمیدونستم چند تا کاربری داره همش رو داره با تاپیکهای زشت لغو میکنه اینطوری امنیت سایت میاد پایین از صبح هیچ کس تگ نمیکنه جز ایشون هر کس خواسته لغو بشه کسی تگ نکرده تاپیک زشت زدن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2740