2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه فلفلی نه قلقلی🤭🤭🤭

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍

من همیشه استفاده میکنم. اول که میزنی میسوزونه تا چند دقیقه ولی جوری نیست که نتونی تحمل کنی. بعدم مثل ژل زدن نیست اما تا حدودی لباتو پر تر میکنه

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2740
خوشگل شد نه؟!  من میگم ضرر نداره هی بزنی سلول ملول های لب و نترکونه

اره خوب شد ولی زود رفت 

بنظرم ارزش نداشت این همه سوزشو تحمل کنی برا ۴۰ دقیقه که لبات ورم کنه😂😂

میشه دعا کنید همسرم شغل خوبی گیرش بیادممنون

من شنیدم ضرر داره 

دختر خالم استفاده می‌کرد ناراضی بود 

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤       درخواست دوستی بی دلیل قبول نمیکنم پیشاپیش عذر میخوام🤍
واسع تو مارکش چیه این ک من دیدم ۳۵۰ تومن تاپفیس

مال من کاریته قیمتشم فکر کنم ۶۰ ایناست

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2706