2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میخواد از زیر کار در بره

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
ممکنه اینم مردک پفتل نکبت😂

اگه محیط کارتون دادگستریه تا حدی طبیعیه

چون اونجا آقایون همینجوریشم زیر نظرن، اگه یه خانومی یجور خاصی ام باهاش حرف بزنه زود حرف درمیارن. از خانواده ام کارمند دادگستری هستن بخاطر همون به جوش یه آشنایی دارم

عقب افتادست😁

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
2738
اگه محیط کارتون دادگستریه تا حدی طبیعیه چون اونجا آقایون همینجوریشم زیر نظرن، اگه یه خانومی یجور خا ...

ن کاراموزه وکالته ما تو یه دفتریم .

فایلارو میفرسته برا من تو تلگرام من بفرستم برای خانما 😐 خیلی مبهمه

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱
ن کاراموزه وکالته ما تو یه دفتریم . فایلارو میفرسته برا من تو تلگرام من بفرستم برای خانما 😐 خیلی م ...

مجرده یا متاهل؟

ببین میترسه بعدا همین رد و بدل کردن فایلا بعدا به عنوان مدرک علیهش استفاده بشه.

بعضیا خانماشون خیلی حساسن و یا ممکنه در آینده بشن.

چن روز قبل یه ارباب رجوع تو اداره داشتیم از جای محروم اومده بود، وضع مالیشون خوب نبود، درخواست پول کرد. هیچ کدوم نقد نداشتیم، ش کارت که خواستیم ش کارت خانمشو داد. همکارای آقام رنگشون پرید، منو صدا کردن که خانم فلانی بیا شاهد باش که ما چرا به حساب این خانم پول زدیم! بیچاره دستشون میلرزید، میگفتن ما اصلا برا خانم کارت به کارت نمیکنیم.

خوب لابد خانماشون تراکنشاشون رو چک میکنن

2706