2737
2739

بعد سه سال با نذر و نیاز و دوا دکتر دوقلو حامله شدم تا سه ماهگی مادرم پیشم بود و بعد برگشت شهرستان تو شش ماه زایمان زودرس کردم و دوقلوهای از دست دادم وقتی سزارین شدم و بچه ها مردن مامانم از راه رسید و فامیل شوهرم بهش گفتن چرا دخترت ول کردی،سه ماه بعد حامله شدم و دوباره با خواهش تو یازده هفته اومد و از ترس حرف مردم تا آخر پیشم موند و بچم بسلامت بدنیا اومد،چون سنم بالای سی و پنجه و یدونه بچه بیشتر ندارن از سال ۱۳۴۰۲ دارم اقدام میکنم چهار بارداری ناموفق داشتم،بارداری اول تو پانزده هفته شبی که مامانم تو راه بود که بیاد پیشم پسرم سقط شد،یه بارداری پوچ هشت هفته داشتم با اینکه مادرم شهرمون بود یکی دوروزه بیشتر نیومد پیشم،یه سقط شش هفته داشتم که اصلن زنگ هم نزد تا شوهرم رفت دنبالش،الان باز باردارم یازده هفته هکاتوم دارم درد دارم خونریزی اما هی امروز فردا می‌کنه و بهانه میاره نمیاد و میگه تو حالا سونو غربالگری برو بعد میام، با این درد و هکاتوم و خونریزی نمیتونم از جام بلند شم بچه مدرسه ای دارم،هیشکی ندارم آخه چه فایده ای داره بعد دوازده هفته اصلن نگران نیست سقط کنم امروز کلی گریه کردم از اینکه بی احساسه و درکم نمیکنه پیام دادم اصلن نمی‌خوام بیای کاش من بمیرم از دستم راحت شی

چرا شوهرت پیشت نمیمونه عزیزم ؟وقتی دلس نمیخواد زوری اومدنش چه فایده داره؟بعدم ایشون احتمالا حدود شصت سالشه دیگه حوصله و توانش ممکنه مثل بقیه نباشه

اینجور که خودت نوشتی شما توچند سال گذشته یکسره باردار شدی خوب ایشون تموم مدت باید بیاد بمونهو

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شرایط مادرتونو نمی‌دونم ، خودم توو شرایط شما بودم و بدون مادر گذروندم سخته ولی ممکنه ،از دست رفتن بچه هم ربطی به حضور مادر نداره من سقط هم داشتم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740

عزیزم بااین همه سقط چراباردارمیشی یکی داری خداروشکربسه دیگه

مادرتم کاروزندگی داره چطوربیاد

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم

زنگ بزن به مادر شوهرت بگو یکی رو مامانم اومد، این یکی نوبت شماست. مامانت بنده خدا گناهکار که نشده شاید شما بخوای چهار تا دیگه بیاری. اون زندگی خودش رو ول کنه چند ماه بمونه پیشت. فکر نکن من نفسم از جای گرم درمیاد. خودم الان استراحت مطلقم

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
2706